Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sportkocsi télen? Kicsit...

Sportkocsi télen? Kicsit félek használni, mi van ha fázni fog benne. De májusi babám a mozes részbe már tuti nem fog beleférni, ki használ sportkocsit fél éves babával télen is? Kell bele bundazsák?

Figyelt kérdés
Nektek nem nőtte ki a baba korán a mózest, akiknek 3 kombinációs kocsijuk van?
2009. aug. 25. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ráadod a bundazsákot,betakarod pléddel és nem fog megfázni.Mínusz 20-ban úgysem sétáltok órákat
2009. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekünk is télen sporkocsink volt, bundazsákba öltöztettem+2 meleg takarót adtam rá, és alá is tettem. 11 hónaposak vagyunk és egyszer sem voltunk betegek
2009. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ezért vagyok dillemába, bár én február végén szülök, és mire nyár lesz, már tudom tenni félfekvőbe a kicsit.

Lányommal 4 hónapig használtuk a bébihordót nyáron, utána tette félfekvőbe, majd fél évesen sport kocsiba. Ő bundazsákban volt, lábzsákkal, ha kellett plusz takaróval. Szóval úgysem fog megfázni, ha nem mózesben lesz.:)

2009. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi:-) akkor azért vegyek neki olyan "szőrös" kezes lábast is?
2009. aug. 25. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:
igen:)
2009. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, én ápr.29-én szültem és szintén 3 funkciós kocsink van (Piere cardin 682).Már mi is kezdjük kinőni, de aztán jön a sport része.De ha jól emlékszem van hozzá lábzsák is nem?Ha hideg van akkor meg úgy is felöltözteted te is melegen.
2009. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!