Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó ez a chicco...

Szerintetek jó ez a chicco sportkocsi?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 4. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:

nem rossz, de baromi drága. nekem ikreim vannak és még nekik sem vettem ilyen drága kocsit. :) igaz, én használtban utazom.

ami nekem fontos volt, dönthető legyen, mert bár 1,5évesek szivesen szunyálnak séta közben még most is. aztán legyen levehető és mosható a huzat, de az enyém nem fér el csak egy buszban, úgyhogy az nem volt szempont :))

2011. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz,mi hasonlót vettünk az anixban.EsyGo Loop sportbabakocsi most levan árazva 26000Ft-ra,az anix honlapján megtudod nézni.Van hozzá:esővédő,lábzsák,télre külön egy betét.
2011. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is használtan fogom venni! csak ezt a linket tettem ide:)
2011. aug. 4. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:
És használtan mennyi ha megkérdezhetem?
2011. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amit eddig találtam van egy 13 000ft, és egy másik 16 000ft, ennyiért megéri? nem szeretnék sokat költeni rá.
2011. aug. 4. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az új 36000Ft,akkor meg.
2011. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami nekem nem derül ki a fotóról: hol van rögzítve a lába közötti első heveder. Mert ha túl elől, a baba mindig lecsúszik és pont a háta mögött törik meg az ülőrész. (Sajnos több márkánál találtam ezt a megoldást, emiatt kellett megszabadulnom a jó drága babakocsinktól). Az a jó, ha kb. az ülőrész felénél jön át. Erre esetleg érdemes figyelni, hogy a babónak is kényelmes legyen. :)
2011. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!