Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Brevi vagy Graco sportkocsi?

Brevi vagy Graco sportkocsi?

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni a mostani sportkocsinkat, mert ez olyan, hogy nem a háttámlája dönthető, hanem az egész ülőrész (olyan, mintha egy széket vízszintesbe döntenénk), és így, ha fekszik a babám, akkor a lábai az égnek állnak. olyat keresek, aminek a támlája dönthető, hogy a lábai is nyújtva legyenek. 6,5 hós a kislányom (68 cm és 8 kiló, tehát elég nagyocska :-) ). Nézegettem a Graco és Brevi kocsikat. Lényeges, hogy könnyű legyen, kényelmes és persze nem drága (akár használtan is megvenném). Akinek Gracoja van, meg van elégedve?

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 22. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:

nekünk Graco van, egyáltalán nem könnyű, most készülök lecserélni. Az jó benne, hogy dönthető a támlája valóban, de alapvetően ez is ülős, ezért a gyerek lába túllóg a fekvő részen. Én nem szeretem ezt a kocsit, de:

csak azért nem, mert más szempontok szerint jó, mint ami nekem kell. Városban közlekedni vele, meg pici lakásban kerülgetni nagyon kényelmetlen. De vidéken, vagy családi házas övezetben, ahol földút van esetleg, ott nagyon jó lehet.

Brevit nem ismerem, de elég hasonlónak tűnik

2011. szept. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6.5 hós, lassan ül. akarod altatni benne később, vagy miért akarsz fekvőst? ezért kérdezem, mert nekem is ez a dilemmám, hogy vegyek-e fix ülőset. én nem akarnám benne altatni, csak a sétákhoz kéne
2011. szept. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Délután még alszik. Olyankor a nagylánnyal vagyok a játszótéren, és a babakocsiban a pici még alszik fél órát. Ezért szeretnék dönthetőset (ha nem is teljesen vízszinteset). Amíg nem ül stabilan, nem akarok teljesen ülőset (pl. esernyőkocsit), ezért keresek köztes megoldást, mert ami most nekünk van, nem tetszik, és úgy látom neki sem jó. Várok esetleg más típusokról is véleményt.
2011. szept. 22. 09:24
 4/6 anonim ***** válasza:
az ideális babakocsi ilyen szempontból az ami csak egy váz és arra lehet ülést, vagy mózeskosarat rakni, csak ezek nagyon drágák szoktak lenni
2011. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
erre jó lesz a graco, enyém is elalszik benne. de valószínű mindegyik dönthetőről le fog lógni a lába. esetleg valami lapot raksz bele, amivel meghosszabbítod, nem tudom... de, hogy mózest vegyetek annak nem látom túl sok értelmét, nagy már hozzá. itt csak drága, vagy kényszermegoldás van
2011. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
áááá, mózest nem vennénk, most nőtte ki, ahhoz már elég nagy. Láttam olyan dönthetős babakocsit, amiben nem lógott le a lába, amikor feküdt, valószínűleg emelhető volt a lábtartó....nem tudom, remélem találunk valamit.
2011. szept. 22. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!