Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki a nagy ágyon altatta...

Aki a nagy ágyon altatta eddig babáját és most kezd kúszni mászni az mi tévő lesz?

Figyelt kérdés
Nem bírtam hogy 2órás sírás után 1órát aludt a kiságyba így maradt a cici és a nagy ágy . Tudom nagy hiba de nem bírtam az órákig tartó sírást . Előbb utóbb úgyis vissza kanyarodunk a kiságyhoz de addig is erőt merítek.
2009. aug. 25. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Már nagyon régen a kiságyában kellet volna altatni.Vagy elviseled,hogy sír,vagy marad minden a régiben.Tedd bele az ágyába,és ne menj hozzá,ne vedd fel,akkor sem,ha sír.Max.ha nagyon behergeli magát,akkor símogasd meg,szavakkal nyugtasd,de ne vedd fel.Néhány nap után megszokja,hogy egyedül alszik.
2009. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt olyan könnyű leírni hogy néhány nap szerinted nem próbáltam 3nap után feladtam mert nem aludt csak sírt üvöltött meddig kellett volna hagynom sírni 5-6 órát?
2009. aug. 25. 08:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló a helyzet. Én díszpárnákkal bástyázom körbe napközben, éjjel nincs gond, hisz felébredek, ha ő is.
2009. aug. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz.Én sem alszom a babámmal, de nem is üvölt ha a saját ágyába rakom.Néhány napig bird ki és hidd el hozzá fog szokni a saját kis ágyához.
2009. aug. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi kezdetektől kiságyba alszunk,de általában napközben a nagyágyon,de azért véleményem,illetve tanácsom az lenne.

Én se hagyom hogy sokat sírjon,mivel az anyuja vagyok,csak rám számíthat.És az Neki se Nekem se jó.

Próbáld valahogy elérni hogy szeresse a kiságyat.

Vagy fáraszd ki nagyon,és ha leteszed,úgyis elalszik.

Lehet kicsit nyűgösebben,de mivel nincs más választása elnyomja az álom.

Mennyi idős a picur?Cumi?Paskolás?Simi? Alvójáték?

2009. aug. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
6hónapos eleinte Ő is a kiságyban aludt kb4hónapos koráig és egyszer csak esti altatásnál elkezdett nagyon sírni és ez így ment hetekig amíg nem találtam a nagy ágyas módszert és a cicit így nem sírt Mi se voltunk idegesek és amikor elaludt beraktam a kiságyába de próbáltam már vissza szoktatni de feladtam annyira rossz volt vele együtt sírtam...
2009. aug. 25. 08:58
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a cumi nem kell neki van egy kis maci nyálkendője..nem tudom másnál is ilyen rossz a helyzet de nálunk hiába ringatom hiába paskolom annál jobban felhergeli magát...volt olyan hogy 2órát sírt de üvöltve és abba fáradt el ez se jó neki se nekünk se...
2009. aug. 25. 09:01
 8/11 A kérdező kommentje:
Én se alszom a babámmal csak ott altatom el és amikor elaludt be van téve a kiságyba ....félre értés ne essék...
2009. aug. 25. 09:02
 9/11 anonim ***** válasza:

A picik valahogy nem szeretik a kiságyat... :)

Éjszakára mindig berakom a fiamat, de napközben van, hogy a nagy ágyban alszik. Olyankor összecsavarom két oldalra a takarókat, alábástyázom párnákkal, hogy még magasabb legyen a támfal. :)

A kiságyba visszaszoktatás viszont tényleg nagyon nehéz. Napokig minden elalvás előtt legalább fél órákat sírt, amikor beraktam, de végül sikerült megnyugtatni és elaludt. Próbáld meg minél előbb visszaszoktatni, minél később akarod, annál nehezebb lesz!

2009. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Próbáld vele ha nem is megszerettetni,de elviseltetni bár a picik kinem állhatják.

Próbáld napközbe betenni,akkor talán Neked is több türelmed van vele "játszadozni".

Tedd pocira,és simízd paskold a fenekét.Lehet csak altatja magát azért bőgicsél.Fiam még rúgkapál is,mint a kis békák,de nem engedek.

Aztán ha napközbe sikerül az ágyikóba elaludnia utána jöhet az éjjeli alvás,ugyan így.Próbáld kifárasztani,és kitartani.Lehet nehéz,de tényleg a ti javatokat szolgálja.

De azt hogy sírjon ne hagyd,mindig csak picit.Aztán vissza.Dúdolj neki,nálunk az is jó.Vagy csak beszélj hozzá.

Az már jó hogy elhatároztad,hogy véget vetsz,Most már csak ki kell tartanod amellett amit Te jónak látsz.

2009. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!