Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki nehezen elalvó babáját...

Van aki nehezen elalvó babáját Adamo hintában, vagy hasonlóan altatta? Mennyi idős koráig, ha igen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 20:21
 1/6 anonim válasza:
A kislányom imádta az Adamo hintát. 1 honapos kora ota használtuk altatásra, 8 honapos korában már csak hintázásra használta, már nem akart benne aludni.
2010. okt. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7 hónapos a kislányom. Ha magától nem alszik el, akkor a hintában altatjuk még a mai napig is. 10 hetes volt, amikor megvettük. Mindig megpróbálom a kiságyba betenni-este általában egyedül elalszik-, ha nem sikerül egyedül elaludnia, és már nagyon sír, akkor beleteszem a hintába és max. 10 perc alatt elalszik.
2010. okt. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meddig volt elalvás után a hintában? Áttedted utána az ágyába? Vagy otthagytad aludni? De akkor őrizgetni kellett nagyobb korában, nehogy felébredjen és kimásszon. Nem?
2010. okt. 11. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kb. 20 percet hagyom a hintába és átteszem, de előfordult egy-két alkalommal, hogy abban aludt 1 órát. Nem messze tőle van a számítógép, addig itt ültem :D
2010. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és fel tud magától ülni, kúszik-mászik és feltérdel, de még soha nem jutott eszébe a hintába bármit csinálni!!! Élvezi, hogy fekve hintázik, amikor fenn van :D Mondjuk nem is lenne egyszerű kimászni belőle, mert a súlyánál fogva mélyen van....remélem érthető :S
2010. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Most én is áttettem már, szerencsére meg sem mukkant, pedig nem egy túl jó alvó.
2010. okt. 12. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!