Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el kúszni,...

Mikor kezdett el kúszni, mászni és ülni a babád?

Figyelt kérdés
Van akinek csak nagyon későn?
2009. aug. 25. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem későn (de mindent később csinál) 11 hósan kúszni, mászni, 1 évesen ülni. 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Kúszni 6 hósan, mászni 8 hósan, ülni 8,5 hósan, felállni 7 hósan kezdett, 10,5 hósan elindult.


11 hós kislány anyukája

2009. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, kislányom van:

kúszni 6,5 hónaposan, ülni 7 hónaposan, mászni 7,5 hónaposan kezdett el.

2009. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kúszni 5 hónaposan,mászni még nem mászik(négykézláb)ugy megy mint a kommandósok,ülni egyedül még nem üll fel,de szépen tartja magát,viszont 7 hosan állt,és most meg végig tipeg az ágynál.
2009. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!5 hónaposan kezdtünk kúszni.Most 7 hós és más még nincs.
2009. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az en fiam is keson kezd mindent.Maszni nem nagyon szokott mert egyketto odaer valahova es kapaszkodik fel,ulni es felalni 10hossan,elso lepesei 1evessen es most 13honapos mondhatni egyedul megy:)
2009. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en sokaig aggodtam hogy nem csinal semmit a fiam csak ott ul ahova leteszem.Eggyik naprol a masikra felallt es par hetre ra lepegetett is.A maszas is ebben az idoben jott bar nem megy nagy tavra nem szeret maszni,inkabb menni azt imad:) Az utolso valaszolo voltam.Ne aggodj
2009. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kisfiú 5 és fél hósan kezdett mászni,és nemrég ült fel most 7 hós!

A kuszás kimaradt :)

2009. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!!

a fiam most múlt 8 hós, de ezeket még nem csinálja, igaz már néha próbálgat kicsit pucsítani, de ennyi. Ha ültetem, akkor eldől mint egy zsák... :))

2009. aug. 25. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!