Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek korán kezdett kúszni a...

Akinek korán kezdett kúszni a babája, mikor kezdett el mászni is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi számít koránnak? Kisfiam 5 hónaposan kezdett el kúszni, rá egy hétre már négykézlábazott, de tök szabályosan, tehát váltott kéz-váltott láb módszerrel csak 8 hónaposan kezdett el mászni. Addig a kúszást a mászással ötvözve, nagyon mókásan közlekedett: két kezét előre rakta egyszerre, felemelkedett fekvőtámaszba, és a lábaival kicsit kotort magán - mondanom sem kell, ezzel semmit nem haladt, a két kéz volt a fő mozgatója. Olyan bicepsze meg válla van, hogy ihaj! :)
2011. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5,5 hónaposan kúszott, és 8 hónapos múlt, amikor mászott a lányom.
2011. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. babám 7 hósan kúszott, 8 hósan már szabályosan négykézlábazott


2.babám 5,5 hósan már nagyon gyorsan kúszott, de a szabályos négykézlábazást csak 9,5 hósan kezdte el, neki nagyon bejött a kúszás

2011. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

5 hósan kezdett kúszni, 5 és fél hós kora óta nagyon gyors, és meg se áll. :)

csak azért érdeklődtem, mert olvastam, hogy sok baba 6 hósan már négykézlábra áll, de ő még úgysem tud, ha tartom. Nem akarom siettetni, elvan ő a kúszással, csak kiváncsi voltam. :)

2011. szept. 5. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:

5 hónaposan kúszott, rá egy hétre kutyázott, 5 hónaposan és 3 hetesen mászott, pont fél éves volt mikor lekameráztam, olyan gyorsan futva mászott, hogy alig bírtam utolérni :)

ezzel egy napon, tehát pont 6 hónaposan felült, pár hét múlva felállt, 7 hónaposan már totyogott körbe a szobában bútorokba kapaszkodva és végül "csak" az első szülinapján indult el :D


ne siettesd, felesleges :)

2011. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!