Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem korai még? 7 hós babám...

Nem korai még? 7 hós babám állni akar.

Figyelt kérdés
7 hós lesz a kislányom. Néha-néha beleteszem a kompba (már szépen ül egyedül) nagyon tetszik neki. Tegnap azt vettem észre, hogy megkapaszkodik és áll. Annyira tetszik neki, hogy hangosan nevet és sokongat. De nem korai ez még. Magától még felülni sem tud, de már állni akar.
2009. aug. 24. 18:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miért kérdezed?
2009. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%
Nem azt kérdezi,hogy fel tud e állni a babája hanem,hogy ez nem baj e!A komp is valami,tehát ha a popsija nem támaszkodik az ülőkébe és a kicsi a komp szélébe kapaszkodva áll,akkor valamibe kapaszkodva áll ergo egyedül áll.Vagy nem?miért kell kötözködni ,nem kérdezte,hogy tegye e kompba a bébijét.Szerintem nem baj,én fiam is 7 hós és feláll egyedül pár napja igaz ő a kiságyában,és elgondokodtam,hogy nem árt e a csontjainak,de a dokink megnyugtatott,hogy minden amit magától csinál a gyerek az jó,nem ártalmas.Boldog babázást!Gratula az ügyi picidhez!
2009. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%

Ne legyetek már ennyire idióták!!!

Pont erről van szó,hogy azt szabad a babának,amit MAGÁTÓL csinál!!!!!!!!!!Ha beleteszi a kompba és úgy áll,akkor nem magától csinálja,tehát nem szabad erőltetni,"ergo nem magától áll"!!!

Ha már feláll a baba önállóan bármi mellett,akkor magától csinálja,állhat a kompba is.De kompba akkor sem jó neki sokáig lenni.Rendellenes tartása van benne agyereknek.

És igen régen is beletettek bennünket,van is elég gerinc bajos ember.

2009. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Áááá, hagyd, szerintem ez reménytelen. Én még mindig abba kapaszkodom, hogy 2 hülyegyerek szivatja itt a népet poénból a gép előtt. Nem hiszem el, hogy valaki azt hiszi, hogy a kompban kényszerített állás az önálló.


Majd az ortopédián is sírdogálva fogja mesélni az orvosnak, amikor már tönkrevágta szegény gyereket, hogy dehát önállőan megemelkedett 1 centit...

2009. aug. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%
A fiam 7honapos volt mire felalt maszasbol a butorba kapaszkodva.es neha en is beletettem a kompba,es ott is allt,ugyanugy ahogy a kerdezo babaja is.ne is idegeskedj a valaszolokon,te latod a legjobban,hogy all e vagy nem.mert en szerintem kompban is all a baba es,hogy magatol e vagy nem dontse el mindenki maga.johet a lepontozas...
2009. aug. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

hm...nyilván azok pontozgatnak lefele, meg azok okoskodnak, akiknek viszonylag későn állt fel a babájuk, és tudat alatt irigykednek...gyerekes :D:D

kedves kérdező!

ne foglalkozz az okoskodókkal, igenis létezik, hogy a baba 7 hónaposan áll, ahogy fentebb írtam, az enyém is akkor állt fel, igaz, nem kompban, hanem a pihenőszékre kapaszkodva. :)

2009. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez nem jött be, mert az enyém is korán állt fel :)


Olvasd el újra a kérdést, mert nem vágod mi a lényeg. A kérdező babája a kompban áll, nem pedig önállóan kapaszkodva állt fel, mint ahogy a te babád.


Igen, van olyan baba aki nagyon korán feláll önállóan anélkül, hogy bárki is erőltette, de a kompos esett nyilván más.

2009. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

A kislányom áll, ha tartom a hóna alatt. Magától még nem. Mivel a komp alátart, ezért a lábával csak megtámaszkodik.

Általában nem szoktam negatív válaszokat adni, de kedves Kérdező: Neked volt kompod? Mert mikor én gyerek voltam, semmi ilyen marhaság nem volt!

2009. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Még jó hogy sokan a kérdésemre válaszolnak és figyelmesen elolvassák amit írtam. Nem azt írtam, hogy segítség nélkül áll.(Persze hogy kell neki segíteni!!!) A végén már az lesz, hogy fut!!! Az volt a kérdésem, hogy nem korai-e még ez neki ( nem árt-e neki???) De mindegy inkább hagyjuk. :((((

Ja, nekünk már volt kompunk, és makk egészséges vagyok. Nem egész nap abba van a picur, hanem max. félórát, de nem minden nap!!!!!

2009. aug. 26. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!