Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 7 hónapos babám tegnap...

A 7 hónapos babám tegnap magától felállt! Fogja a járóka szélét, és totyog balra, jobbra! Nem korai ez? Soha nem erőltettük az állást, sem az ülést!

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyém öt hónaposan állt fel, én is csodálkoztam. Ha magától feláll, nem korai, de sajnos visszaülni nem tudnak még és ilyenkor esnek.
2011. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez normális. Azért a járásig még el fog telni pár hónap
2011. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én szüleim annak idején semmit nem erőltettek rám, pedig kicsit később is kezdtem beszélni, de semmi problémám nem volt, csak az r betű fogott ki rajtam eleinte :D A gyerekek nem naptár szerint kezdenek el járni, beszélni. Örülj neki, hogy ilyen ügyes :)
2011. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,amikor visszapottyan a szívem megszakad! Fa járókánk van! Nem fogja nagyon megütni magát??? Jobb lenne a hálós??
2011. júl. 4. 09:21
 5/10 anonim ***** válasza:
vááá 5 hónaposan felállt???ez komoly??mondjuk nekem a 7 is korai, de 5 hónapos korában az én fiam csak a hátán-hasán feküdt kb, forogni se forgott...
2011. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, hagyd a fa járókát,a hálósba nem tud kapaszkodni.Hidd el,csak egyszer fogja beütni magát. Ha pedig a fenekére taccsan le az nem fáj neki,ott a pelus lökhárítónak.
2011. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A tesóm 6 hónaposan felállt, 9 hósan elindult, 10 hósan már futott. Gyereke válogatja.

Az én babám 5 hós lesz és már majdnem mászik, mindenfele forog és ha megfogom a kezét rögtön állásba húzza magát.

Ne aggódj, nem lesz tőle semmi baja!

2011. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit magától csinál,azt lehet. A lányom csak 8 hósan állt fel,de 9,5 hónaposan már szaladt egyedül.És sose erőltettünk semmit.Sokszor megkaptam,hogy nem lenne szabad,de nem köthetem le,hogy "na már meg te lányom nem állhatsz fel,mert azt mondták"
2011. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyes baba! Az enyem 7.5 honaposan allt fel, 9 honaposan kezdett butorokba belekapaszkodva totyogni es 1 evesen indult el, most 14 honaposan fut.
2011. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Néha akkorát puffan szegénykém... :(
2011. júl. 5. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!