Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem korai még? 7 hós babám...

Nem korai még? 7 hós babám állni akar.

Figyelt kérdés
7 hós lesz a kislányom. Néha-néha beleteszem a kompba (már szépen ül egyedül) nagyon tetszik neki. Tegnap azt vettem észre, hogy megkapaszkodik és áll. Annyira tetszik neki, hogy hangosan nevet és sokongat. De nem korai ez még. Magától még felülni sem tud, de már állni akar.
2009. aug. 24. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Az én nagylányom 8 és fél hónaposan egyedül járt.

Nem tudott még mászni.

Aztán meg tanulta azt is.

Szerintem ha magától csinálja nem baj, de én a kompot kihagynám.

2009. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

nem korai, és nem is nagyon meglepő

az enyém 7 hónaposan már állt, és csak 8 hónaposan ült fel egyedül.

2009. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Szió!

Most lehet, hogy lepontoznak, de az én kisfiam saját magától, pont mikor betöltötte a 6. hónapot felállt, s azóta is szorgalmasan gyakorol.Amiben csak tud megkapaszkodik és feláll.

Sokszor oldalra lefekszem a szőnyegre, s olyankor belém kapaszkodik, s úgy gyakorol. Ő is nagyokat sikongat közben.

Szerintem ha segítség nélkül magától feláll az nem lehet baj, nekünk nincs baby kompunk, de valószínű,hogy ez adta neki az ötletet.

2009. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

A baba akkor áll vagy ül egyedül,amikor azt magától teszi,pl:a kiságyában feláll,vagy felkapaszkodik valami mellett.

Az,hogy kompba teszed és úgy áll,azt nem magától csinálja.

Az én fiam is 6 hós múlt maikor már felállt a kiságyban,10hósan járt.A lányaim meg későn álltak fel,majdnem 9 hósan,és későn is indultak el.

Egyébként van olyan baba is,aki előbb áll fel mint felülne magától.

Ne tedd sokat kompba,nem tesz jót neki.

2009. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A kompról csak annyit, hogy már olvastam róla jót is rosszat is. De szeritnem annyira rossz nem lehet, mert mi is felnőttünk és tudunk járni, egészséges a gerincünk. Szerintem ezt is valami nagy tudású angol kutató csoport bizonyította be, hogy ártalmas a gyerekeknek. Olyan sokat meg amúgy sincs benne, hogy ártson neki. Én is gondolkoztam rajta, hogy kihagyjam-e vagy sem, de akkor annyi mindent mellőznie kéne szegénykémnek. Pl. vannak olyan 6 hós babáknak való játékok amik nekem nehezek, már nem egyszer fejbe vágta velük magát. Persze én is a legjobbat akarom neki. Ezzel senkit sem akartam megbántani. :))
2009. aug. 24. 19:12
 6/19 A kérdező kommentje:
Szerintem egyedül áll. Teljesen elemeli a popsiját az ülőkétől és kapaszkodva áll, felhúzza magát, nem támaszkodik az oldalának.
2009. aug. 24. 19:14
 7/19 anonim ***** válasza:
33%

Akkor feláll a kiságyában is?Vagy ha leteszed a szőnyegre felkapaszkodik as bútorok mellett?

Mert akkor áll egyedül,ha ezt is csinálja!!!

Egyébként teljesen mindegy ám,hogy egy két hónappal előbb vagy később áll fel,felesleges bárkivel is rivalizálni.

Ha csak a kompban áll,akkor még nem áll egyedül.

Így egy 3 hós is áll ha beleteszik.

2009. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Ez most ügye kamu kérdés?

Ha egy lebénult nyomorékot beleteszel a bébikompba akkor az is áll?! Úristen, nem hiszem el, hogy egyáltalán írni - olvasni tudsz..., remélem csak vicces kedvedben vagy.

2009. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%

mi a f.szért kell lepontozni azt, akinek korán felállt a babája?!

elmebetegek!

2009. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt sem érdemes már kérdezni semmit, mert egyre több az idióta! Ez nem rivalizálás és én látom, hogy mit csinál a kompban!!!!!
2009. aug. 24. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!