Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baj van a babámmal? Bövebbe...

Mi baj van a babámmal? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

3hetes a kislányom,kicsit hasfájos,de a probléma az az hogy amikor ölbe veszem ugy mozgolodik a kezemben hogy majd elejtem,szinte olyan mintha valami rohama lenne,és ráadásul ha alszik,látom hogy nem nyudodt,mozgolodik.

Vigyem orvoshoz?Vagy normális?


2009. aug. 24. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Jaj,szegény biztosan nagyon szenved!:( Igen,említsd meg a dokinak a hasfájást és ő majd ajánl valamit rá.Az is segíthet kicsit megkönnyebbülni a babádnak,ha megtornáztatod!Ez által megmozgatod a beleit,könnyebben pukizik majd.Az is segíthet,ha a hasát kitámasztva tartod a kezedben,meleg pelenkát (törölközőt,palackot stb.) teszel a pocijára és gyengéden masszírozgatod!Sok szerencsét!
2009. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hasafáj, az én picim is amikor hasfájos volt annyira tekerte magát és sírt, annyira sajnáltam szegényt, hogy sírtam vele én is (mintha azzal enyhült volna neki pedig nem), ha párom nem lett volna az idegosztályon kötöttem volna ki. Aztán megnézettük egy ismerős gyerekorvossal aki az Infacolt ajánlotta, minden evés előtt kellett neki adni ez segített meg a nagyon sok tornáztatás ,simogatás(hasát, hátát).
2009. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is az Infacol használt. Meg az édes kömény és ánizs tea. Segített neki pukizni!
2009. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!