Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a babámmal, aki 1 éves múlt? Bővebben beljebb.

Figyelt kérdés

A kisfiamat most szoktattuk át az egyedülelalvásra, mostmár egész jól elalszik magától, viszont az elalvás előtt -konkrétan a szopizás előtt mindig iszonyatosan ordít.

Nálunk ez úgy zajlott régen, hogy a vacsora után mindig átvette tőlem az apja, ő fürdette, játszott vele, hozzám csak szopizni hozta oda. Ez eddig kiválóan működött, nem keresett a kisfiam, vígan elvoltak az apjával.


Ez viszont most úgy változott meg, hogy ahogy az apja átvenné tőlem, azonnal elkezd ordítani és addig folytatja, amíg vissza nem kerül hozzám. Aztán lefektetem és alszik, viszont az ő együttlétüket több napja végigordítja.


Mi lehet a megoldás? Az apjával minden nap csak ilyenkor tud együtt lenni, születése óta ő fürdeti, most viszont észre se veszi, hogy ott van, annyira ordít.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit csináljak szerintetek?


2010. aug. 11. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten egyszerre legyetek vele este,játszatok,fürdessetek együtt.Van időnként ilyen anyás korszakuk,pár nap/hét és abbahagyja.
2010. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
47%
Ezmég lesz rosszabb is..Hugom gyereke 8 éves mult, és még most másodikban is ordít az anyjáért. Ennek lehet az oka az hogy az apa rosszabbul bánik a gyerekkel, de amit az elöttem lévő is mondott, hogy anyáskorszakuk van :))
2010. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányom is ennyi idős és én a szeparációs szorongásra gondolok,mert ő is ordít értem úgy két hete,előtte nem volt ilyen gond.Már napközben is állandóan csak az ölemben akar lenni.
2010. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbáljuk együtt fürdetni egy darabig, remélem hamar elmúlik ez a korszaka, mert eddig nagyon szerettek együtt fürödni..
2010. aug. 12. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!