Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez normális 14...

Szerintetek ez normális 14 hónaposan?

Figyelt kérdés
A sogornőm kisfia, nem tud felülni, felállni magától. Pépes kajákat eszik és azt se magától. És ezek mellé, nekiáltak biliztetni.
2009. aug. 24. 15:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

17:06 Tudod én nem keresném a társaságukat (már elég régóta nem jó a kapcsolatunk), ők akarják állandóan látni a babámat, én meg nem akarok bunkó lenni, hát jöjjenek ha akarnak. Aztán folyamatosan nyomják, hogy ezt miért igy, miért ugy csinálom, utána meg jön a hát ti tudjátok... mondat. Nem hiszem hogy akarmit is rosszul csinálnék a babámmal. Csak egy példa: 2 hónaposan 150 ml-t eszik egyszeri étkezésre és mert nyüszörgott egy kicsit, anyósom szerint biztos éhes (1 órával voltunk etetés után) és hogy én milyen vagyok hogy nem adok neki enni, meg ilyesmik.

És tudod én nem vagyok olyan hogy beleszóljak hogy ők mit és hogyan csinálnak, csak hát nálam is betelik egyszer a pohár...

Ha te ezt féltékenységnek hivod, akkor lehet hogy én tudom rosszul a szó jelentését.

2009. aug. 25. 21:12
 12/13 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul irtam, nem 17:06 hanem 17:30-as válaszolónak
2009. aug. 25. 21:14
 13/13 anonim ***** válasza:
én a helyedben azt tenném, amit én a védőnőmmel csinálok. jön, meghallgatom, válaszolgatok a kérdéseire úgy, hogy azt hallja, amit hallani akar. így aztán ő is megnyugszik, és én is. ettől még nem biztos, hogy úgy csinálom, ahogy mondom. Próbáld meg te is így. hallgasd meg, mondd el, hogy te másképp gondolkozol a gyereknevelésről. és egy szót se szólj az ő gyerekükkel kapcsolatban semmire. a legjobb ilyenkor, ha csöndben marad az ember és kész. a másik: ha nem érdeklődsz a gyerekük iránt, szerntem idővel szép lassan elmaradoznak, és nem fognak ők sem annyira érdeklődni a tied iránt, ezzel majd lazul a kapcsolat.
2009. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!