Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele? Hagyjam?...

Mit csináljak vele? Hagyjam? 13hós. és egésznap nyöszörög. El van egyedül, játszik, bébitaxizik (egyedül felül rá), száguldozik a járássegítővel, DE folyamaosan nyöszörög,

Figyelt kérdés
ezt miért csinálja?és én mit csináljak?
2009. aug. 24. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Fiamnak 4-5 hósan volt ez, őszintén, engem nagyon kezdett idegesíteni egy hónap után. Ha ketten voltunk még játék közben is folyamatosan nyüglődött. Én kezdtem türelmetlenül viselni. Aztán 5,5 hósan kijött az első két fog. A nyüszögés folytatódott, mert nem tudott dolgokat elérni, nem ment a fordulás...aztán ahogy kúszni kezdett volt egy csodás hónap, komolyan ilyen aranyos babát nem hordott a hátán a föld:), majd eljött a 9 .hónap, megint elkezdte: persze egyszerre kijött 4 fog felül. Nem volt elég a folytonos nyüszögés, még kiabált és csapkodott engem. Fúú, de rossz érzés. Kérdeztem itt az anyukáktól, hogy mi ez az agresszió, az egyik mami írta, hogy a fia akkor volt ilyen , mikor a szemfoga jött....és tényleg igaza volt. Most 10 hós, kapaszkodik fel. Megint indul a nyüszögés, főleg délelőtt, innen tudom, hogy megint valami új jön. Szerintem a te kicsid lassan egyedül is el fog indulni. Ha a nagyörlők nincsenek még kint neki, az is idegesítheti.
2009. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!