Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem értem miért nem éhes a babám?

Nem értem miért nem éhes a babám?

Figyelt kérdés
Amúgy sem egy nagy evő a 4 hós babám. Tápszert és anyatejet is kap. Vannak napok,amikor szinte alig eszik. Ilyenkor nem éhes,vagy valami más lenne a probléma? Van amikor a cici se és a tápszer se kell neki. Néha az őrület határán állok,hogy miért nem akar enni. Hasonló cipőben járó anyukák ti hogy csináljátok? Helyettesítsem már gyümölcsel,péppel? Elkeztük a hozzátáplálást. De így nem lesz meg a napi fél liter tej.
2009. aug. 24. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz nekem 5 hónapos a lányom, de egy hónapja kezdődött ez is nálunk mint nálatok. AMikor nagy meleg van, akkor egyszerűen reggeli tápszer után csak este eszi meg a következő adagot. Én már majd a hajam téptem. Délelőtt adtam neki tízóraira gyümölcsöt /almát-barackot-banánt, hol külön hol keverve/, délután pedig főzeléket /sárgarépa, tök, cékla vagy üvegeset-sütőtök/. Aztán csak este evett tápit fürdés után. Most hogy nincs az a nagy meleg, délben is eszik tápszert. Nyugodj meg, ha éhes úgy is szól, ne csodálkozz ha ebben a melegben semmit nem kíván, kínáld sokszor teával, vízzel amit szoktál neki. Én néha ha nem eszik rendesen bébi itókát is szoktam neki adni a tea helyett.
2009. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Már néha én is a hajam tépném,hogy csak az én gyerekem ilyen. De amúgy jó kedvű, nem látom,hogy beteg lenne, de az evéssel az őrületbe tud kergetni.
2009. aug. 24. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!