Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az én babám 15 hónapos tegnap...

Az én babám 15 hónapos tegnap háromszor belepisilt a értem?

Figyelt kérdés
de az a baj hogy ha rá akarom ültettni nem mindig akar rá ülni a bilire és be pisil íjenkór mi a teendő pedig nagyon érdekli mert rá akar ülni meg minden de akor nem értem hogy mi lehet a baj?
2011. febr. 25. 11:48
 1/5 A kérdező kommentje:
a bilibe bocsánat roszul irtam
2011. febr. 25. 11:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy 15 hónaposan normál esetben még nem érettek a szobatisztaságra szoktatásra. Kb 18 hónapos kor az amikor már érdemes próbálkozni. Előtte csak időpocsékolás.
2011. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az én lányom is érdeklődik a bili iránt! nekünk olyan vna aminek elől van egy kis nyuszfeje, meg fogója! :) Így ő ráül és halad vele hátrafelé :)


Jövő héten lesz 15 hónapos!Egyáltalán nem tudja mire való!Ha fürcsi előtt ráültetem (csupaszon)akkor belepisil,de nem azért mert tudja higy oda kell pisilni, hanem mert fázik és pisilni kell!

2011. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 15 hónapos most, de mi úgy tervezzük, hogy majd gyereknapra kap bilit, és majd ha már jóidő lesz, május, júniusban kezdjük el a bilizést, hogy tetszik e neki.

Én is úgy gondolom, hogy 1,5 éves kora előtt felesleges, illetve, hogy sokkal könnyebb, ha már nem lesz rajta ennyi hacuka.

A játékbilinek én nem vagyok híve, azt ne játszásra használja a gyerek. Mi valószínűleg egy egyszerű, 1000 ft-os bilit fogunk neki venni.

Szerintem ne erőltesd még ha nem érdekli nagyon.

2011. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mármint ha a pisi kaki téma nem érdekli nagyon. Mert az egy dolog, hogy a bili érdekli, de lehet, hogy csak játéknak veszi.
2011. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!