Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 3.5 hósan kezdtem a hozzátá...

Ha 3.5 hósan kezdtem a hozzátápit, akkor minden tolódik?

Figyelt kérdés
Ha 3.5 hósan kezdte a mostani javaslat szerint 6 hósan kezdhető gyüiket/zöldségeket enni, akkor ez azt jelenti, hogy a 8 hósnak szánt tejféléket (joghurt, túró), meg dolgokat eheti már 6 hósan? (az eredetileg 6 és 7 hósoknak való zöldség/gyümiket bevezettem, eszi is őket mind). Vagy a tejtermékekkel vigyázni kell?
2009. aug. 23. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi később kezdtük, tehát nem tapasztalatból írok, én úgy csinálnám a helyedben, hogy a tejtermékekkel így is várnék 8 hóig. Esetleg egy-két ártalmatlanabb gyümit, zöldséget adnék talán picivel korábban.
2009. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mi számít ártalmatlanabb gyümi/zöldségnek?
2009. aug. 23. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
cukkini, brokkoli pl, de a szilvát nem adnám korábban
2009. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
K-betűseket sem adnám annyival korábban, mint pl. a káposzta, karfiol, karalébá, az nagyon felfújhatja, nem biztos, hogy kész az emésztőrendszere még ezekre a zöldségekre. Szilvát, körtét se adnék, attól is megfájdulhat a poci. Tejterméket szerintem végképp nem, mindegy, hogy előbb kezdted ennyivel a HT-t, a tejtermékeket 8-9 hónaposan lehet bevezetni. De kérdezz rá a védőnődtől, hogy ő mit mond, én aggodalmaskodóbb és parázósabb vagyok annál, hogy lazább legyek :)
2009. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szilvát, brokkolit, cukkinit és körtét már kb. 1 hónapja eszi. *pirulós szmájli*
2009. aug. 23. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!