Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi anyatej elég a babámnak...

Mennyi anyatej elég a babámnak, aki 5 hetes?

Figyelt kérdés
A baba 5 hetes és egyik napról a másikra 3 napja 500 ml helyett 400 alatt eszik. Este nyugtalan és csak rövideket szopizik. Hiába tudom, hogy ha megfeleően fejlődik nincs ok az aggodalomra, de ezt még nem tudom, mert még nem telt el idő a testsúlygyarapodás megállapítására és megőrülök arra a gondolatra, hogy keveset eszik. Egyébként nyugodt és kiegyensúlyozott. De miért eszik most kevesebbet?
2009. aug. 22. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
5 hetesen a napi 400 ml nem kevés. Lehet, h. a meleg miatt eszik kevesebbet, van, h. mi felnőttek sem kívánjuk úgy az ételt. Ha nyugodt, nincs baj, hidd el, ha éhes lenne, azt jelezné!
2009. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyit kell enie, amennyitől jól fejlődik, ez a lényeg! Ne méregesd mennyit eszik, mert ezzel csak stresszeled magad. Ha a tejed miatt aggódsz, akkor minden szopi után közvetlenül fejd meg picit a melled.


(fogadni mernék, hogy egy hét múlva az lesz a gond, hogy miért kér cicit 2 óránként, mert kb 6 hetesen van fejlődési ugrás és akkor sűrűbben fogja kérni )

2009. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer mértem,akkor ugyan annyit mutatott a mérleg mint előtte,ez volt az az alkalom, hogy többet nem méregetek.Mert csak megzakkanok.Ha éhes úgyis jelzi,biztos a melegtől van,hogy kevesebbet eszik.
2009. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!