Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mivel mossátok a...

Hogyan és mivel mossátok a babaruhákat?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne, hány fokon, hogyan különítitek el, milyen márkájú, fajtájú mosószert, öblítőt, stb. használtok. Kíváncsi vagyok, kinek mi vált be. Előre is köszi a válaszokat!
2009. aug. 22. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam már 15 hós,de az elejétől így csináltam:a fehéreket Ariel Professional-be áztatom,aztán a fehér ruhákra való Ariellel mosom,40 fokon(és KÜLÖN).A színes ruháit 1 éves korig mostam külön,azóta a miénkkel,szintén 40 fokon,Ariel colorral.H a vmi folt nagyon durva,Vanish szappannal megdörzsölöm.Eddig minden folt kijött(kaki,paradicsom,kakaó,barack stb.)
2009. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A foltokat Vanish szappannal szoktam bekenni, általában ki is veszi a foltokat és 40 fokon mosom a ruhákat. Különösebb szétválogatást nem csinálok a gyerek ruhái között mert még csak bodykat hord, és a színűk is többnyire világos. De a mienktől persze külön mosom az ő ruháit.

Norit baby mosószert használok (Schleckerben 750 ml 500Ft) és Gaby öblítőt. Nekem bevált ez a kombináció. (2 hónapos a babám)

2009. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem mostam külön,és minden ruhát mosószappannal mosok-mosógépben-,és ecettel öblítek.Ez fertőtlenít,puha lesz a ruha,és biztos,h egyik sem okoz allergiát.(Az egyik fiam viszket a mosóportól.)40-50 fokon szoktam mosni,foltokra dm-es folttisztító szappan,ill na-perkarbonátos folttisztító,ez minden színes foltot kivisz,és fehéríti a fehéreket,de nem okoz allergiát.
2009. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

40 fokon szoktam mosni és külön a mi ruháinktól.

Dreft sensitive-t használok az elejétől és Coccolino sensitive öblítőt. Nekem nagyon bejön, iszonyat jó illata van!

Köszi a tippeket a Vanish-re, a barack foltot eddig nem sikerült eltüntetnem...de megpróbálom azzal.

2009. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Külön mosom a babruhàkat.

Ariellel,és Lenor öblitö hozzà.30 fokon mosom

2009. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy csinálom mint 19-18-as:)Hajrá környezettudatos mosás:D
2009. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20.20:D


Jajjj én külön mosom azért a babaruhát:DCsak ebben nem egyezünk:)

2009. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet, hogy elsőre megpróbálom a környezettudatos módszert, bár az ecettől kissé tartok...
2009. aug. 23. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!