Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól mossátok a babaruháka...

Mikortól mossátok a babaruhákat a tietekkel együtt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
kezdetektől együtt mosom, sensitive öblítővel. sosem értettem ezt a külön mosást, azért van a mosógép, hogy tisztára mossa a ruhát, és ha az enyém pl. koszosabb is, mint az övé, vagy fordítva, attól a végeredmény ugyanaz lesz: tiszta ruha.
2010. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Mi is együtt mossuk születése óta. Apa melós és a piszlosabb felnőtt ruhák mennek külön, a többi együtt. És mégcsak nem is sensitiv az öblítő, mégse volt semmi baja tőle.
2010. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Az elejétől, mindkét gyereknél.

Semmi köülöm mosószer ált. foylákonyat használok ,éppen ami van itthon, nem használok öblítőt.

Ffehéreket mosószódával mossom.

És nem vasalok.

2010. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
3 hos kora otta,mert adig nem használtam ömblitöt.
2010. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én kezdettől fogva külön mostam.

És még a mai napig is 16hónapos a lányom.De ennek már csak az az oka hogy az ő mosószerének az illatát imádom:)

Ill a mi öblitőnkét is.Igy mindkettőt szaglászhatom,külön külön:D

2010. jan. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is mondta a védőnő, hogy külön mossam, de szerintem az őrült nagy pazarlás. A kezdetektől fogva együtt mosom a miénkkel. Meg még nekem azt is mondta, hogy ne váltogassam a mosóport, öblítőt, mert ha egyet megszokott, akkor kipattoghat tőle. Ezt azért betartom.
2010. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Én még a 3 évesnek is külön mosom. Nem okoz gondot mert van annyi ruhája hogy mindig összegyűlik egy adag. Sőt a piciét aki 2,5 hós is külön mosom . Nekem így jobb.
2010. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Én az elejétől együtt mosom a miénkkel, de babamosóport és sensitive öblítőt használok. Így a mi ruháinknak is olyan kellemes az illata! :)
2010. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Nálam a gyerekruha külön mosása olyan egyértelmű mint hogy a gyerekkel sem fürdök együtt mert nem higiénikus. Számomra elkélpzelhetetlen.
2010. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

Én szokta megyütt fürödni a gyerekkel.

A fiammal is fürödtem együtt, amikor kicsi volt, igényeelte is, mondta, hogy Anya gyere be.

Alapból a párom fürdeti akicsit (10 hónapos) ők is együtt fürdenek, de ha nincs otthon,akkor nekem kell. És kényelmesebbm, meg biztonságsabb egyöütt fürödni, mint a sarokkádnál guggolni.


Utolsónak: a párodétól is külön mosd a saját ruháidat és vele sem szoktál együtt fürödni?

2010. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!