Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan kismama, akinek...

Van itt olyan kismama, akinek kezdettől fogva nincsen teje?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nincs,csak nagyon-nagyon kevés, tápszert adok neki. Iszom a laktoherb teát, és sok folyadékot, de eddig nem használt. 2 hetesek vagyunk, várhatom még, hogy beindul? Mit csináljak? Ha cicire teszem, ordít, nem akar szopizni, azt a keveset sem szívja ki...
2009. aug. 22. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mintha magamat látnám.Velem is ugyan ez volt,nekem nem indult be és az a kicsi ami volt az is elapadt.Pedíg én is ittam folyadékot meg teát.
2009. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van tejcim, de sajnos a fiamnak nem elég, mert hatalmas étkű (3 hetes pedig még csak), én most akarok tejszaporító teát elkezdeni inni. Ahogy a teákkal kapcsolatban olvasgattam korábbi kérdéseket, valaki írta, hogy literszámra itt a Laktoherbet eredménytelenül, mint utólag kiderült alacsony volt a prolaktin szintje. Szerintem abból kiderülne nálad is mi a helyzet, mert valóban ritka ha kezdetektől nincs tej. Én tudom magamról sokat stresszelek, ezért lehet kevesebb a tejem, mert éjjel amikor nyugisan alszom elég szépen termelődik. A másik, hogy igyál rengeteg folyadékot - bármit - de ezt biztosan te is tudod.
2009. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nálam is így volt sajnos, annyira akartam pedig de mire beindult volna, már nem fogadta el a cicit.

Amit tejcsit lefejtem azt meg kibukta abban a percben amint lenyelte...

Sajnos így maradt a tápszer pár nap múlva az a pici is elapadt, amit vissza hoztam!

Ne csüggedj, a tápszeren is felnőnek a fiam már 8 hónapos kis vasgyúró.

Jó babázást

2009. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van homeos bogyó ami nagyon jó. utrica urrens 5 vagy 10 ch. ez direkt arra van. használ.
2009. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogadja el a cicit, akkor még a szoptanít segíthet. Erről van pár korábbi hozzászólás is. Nekem csak ez a vált be, úgy hogy 1,5-2 óránként 2 hétig cicire tettem, éjjel pedig 3-4 óránként, ha kellett, akkor fel is keltettem, hogy szopizzon. 1 hetes korában még csak 10ml-t evett ciciből és amikor már egyáltalán nem akarta elfogadni a cicit, akkor kezdtük el használni, de sikerült elhagyni a tápszert.
2009. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanígy jártam, mint te:(

3 hétig próbálkoztunk mindenféle praktikával, se tej, se ciciszeretet. Nehezen ment a beletörődés, mert a környezetemben mindenki b@szogatott...

Most 17 hós a fiam... Tápszeren nőtt fel, makk egészséges. Ha véletlenül ott van, amikor reggel öltözök, és meglátja a cicit, akkor nyomul oda, simogatja, és visongva örül neki... Kár, hogy 17 hónapja nem ilyen volt, üvöltött és remegett, ha meglátta.


Most ismét babát várok. Kiváncsi vagyok lesz e tejem, tudok e szoptatni.De ha nem megy, akkor sem fogom magam úgy kikészíteni, mint az első babánál.

2009. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyanígy voltam én is, két hétig tudtam szoptatni, utána tápszer. Próbálkoztam Laktoherb, homeos bogyók, madártej, sok folyadék semmi. Nyugi lassan 10 hónaposak vagyunk. Kicsit hamarabb kezd el majd a hozzátáplálást.
2009. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!