Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam, hogy az...

Hogyan csináljam, hogy az apukájával is fürödhessen?

Figyelt kérdés
11 hónapos a kislányom és amikor az apjával fürdik mindig fogdosni akarja a "pöpijét". mit csináljunk,hogy ez ne legyen?
2009. aug. 22. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Hát nagyon nem egészséges gyereknek a szülővel, főleg a lánynak az apjával fürödni. Minket még úgy tanítottak, hogy gyerek nem láthatja a szülő nemi szervét. Még csak az kéne. Ne fürödjetek a gyerekkel.
2009. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem arra vagyok kiváncsi,hogy fürödjek-e vele vagy sem.
2009. aug. 22. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan fürödhet a gyerek az apjával!

Megoldás alsógatya!

Első válaszolóval azért nem értek egyet mert szerintem amíg pici nem lesz baja és gondolom a kérdező se úgy gondolta, hogy 18 éves koráig együtt fognak pancsizni!

2009. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Választ kértél, normális hangnemben meg is kaptad, tehát ne flegmáskodj, ha nem tetszik.
2009. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

fürödjetek habos vízbe, akkor nem látja, és nem kelti fel az érdeklődését.


én is fürödtem anyuval, nincs abba semmi,apuval nem mert nem élt velünk.


17/L

2009. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem flegmáskodok!! Választ kértem a kérdésemre,de nem ez volt a kérdés!!!!!!!!!!
2009. aug. 22. 14:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Az alsónaci meg a habosvíz nagyon jó ötlet!! Köszönöm!!!!
2009. aug. 22. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 hós és már 2 hónapos korában elkezdtük velünk fürdetni, hol velem, hol az apukájával fürdik, még pici és ilyen gondunk nincsen és ha így szokja meg szerintem nem is lesz. De én is ezt javasolnám, mint az előttem szóló, fürdőnaci, meg habos víz.
2009. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi probléma,ha kicsi korban együtt fürdik apával.Ő már elég értelmes,hogy a nem szabadot értse,szóljatok rá sokszor és tereljétek el a figyelmét.A habos víz jó ötlet.Én fürdőgatyát nem vennék,ez természetellenes a kádban.
2009. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!