Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fürödhet együtt egy...

Meddig fürödhet együtt egy kislány az apukájával egy fürdőkádban?

Figyelt kérdés
Most 6 hós.
2010. aug. 29. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
hát én emlékszem apukám micsodájára.(mivel még nem tudtam mi az konkrétan mindenkinek azt meséltem hogy az én apukámnak kettö van :))))...talán 5-6 lehettem?!sokan addig járnak elötte meztelenül is még ö nem kezd szégyenlös lenni.hallottam ilyet is.
2010. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Az én kislányom 5 éves, még együtt fürödnek!
2010. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

Elsőnek üzenem, hogy én is azt hittemm, kettő van neki :D Sőt, volt ilyen barbi-játék-steak-em is és azt hittem hogy neki is olyanja van csak nagyban.

Ekkor lehettem 4 éves. Énszerintem egy kislánynak nem kellene együtt fürdenie az apával. Engem mindig zavart, hogy apám pucérkodott, sőt vakaródzott is ott, és nem bírtam feldolgozni és pszichológushoz kerültem :|

16L

2010. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, hogy én vagyok nagyon konzervatív, de szerintem nem helyes ha a kislány együtt fürdik az apukájával. Nekem olyan természetellenes.
2010. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Igaz, mi még csak 7 hósak vagyunk, de az apuka mindig "bugyit" húz (nem boxer, hanem direkt bugyit, hogy ne lógjon ki:))
2010. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Én nem engedném, hogy együtt fürödjenek...
2010. aug. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Én olyan 6-7 éves koromig fürödtem apukámmal, de ő mindig csak úszónadrágba ült be mellém, amit utólag nem bánok:D
2010. aug. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk a mai napig bemegyünk egymáshoz a fürdőszobába. 32 éves vagyok, kétgyerekes anyuka. Nem együtt fürdünk, de ha éppen úgy alakul és be kell mennem valamiért akkor nem várok míg végez, vagy ha gyorsan váltjuk egymást fürdésnél akkor is találkozunk. :o)

Soha nem volt ebből gond. A húgom szégyellősebb volt, ő kb 7-8 éves volt mikor magárazárta a fürdőszobát.

A lényeg hogy mindenkit hagyni kell hogy úgy csinálja ahogy neki jó, de nincs ebben semmi perverz vagy természetellenes.

2010. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
én nem engedném hogy együtt fürödjenek. egy felnőttnek sok olyan bacija van,ami a piciben még kárt tehet..
2010. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
szerintem nem lesz komolyabb baja a "felnőtt bacitól",ez olyan hülyeség.oly sokan fürödtünk együtt a szüleinkkel és mégis élünk...
2010. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!