Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Furcsának tartjátok, ha egy...

Furcsának tartjátok, ha egy kislány baba együtt fürdik az apukájával is?

Figyelt kérdés
Valahogy az olyan elfogadott, hogy a kisfiu együtt fürdik az anyukájával. Rám meg mindig furcsán néznek, ha mondom, hogy a pici apával is szokott fürdeni.
2009. ápr. 21. 12:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos dolog. :)
2009. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is szokott apával fürdeni a pici és a nagy lányom is sokszor fürdött vele, amikor ilyen idős volt..miért lenne más, mint amikor a fiúk fürdenek az anyjukkal?
2009. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
a lányom 2 éves, és sokszor fürdik együtt az apjával. szvsz ez ilyen korban még normális. rám sosem néz senki furcsán..
2009. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg gyerek, addig semmi kivetnivaló nincs benne! :) Apának is megvan az öröm, hogy a gyermekével pancsizik, meg gondolom a lányodnak is. A picik nem úgy néznek a szülőkre, hogy nő meg férfi, nekik csak anya és apa. Ha furán néznek rád, ne foglalkozz velük!
2009. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
13 hónapos kislányom 90%-ban apjával fürdik mert utána én pelenkázom öltöztetem fel!! (apa ügyetlen erre) Ha velem fürdik akkor apa fogja még a kádba még megtörölközöm és felöltözöm!
2009. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is 2, imád az apjával pancsizni. Megbeszélték, hogy az úszóhoz nem nyúl, rá se néz azóta:)
2009. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves lányom minden este apjával fürdik. Nincs ebben semmi. észre is vette már mondjuk, hogy ott van valami, meg is tanulta, hogy a fiúknak kukijuk van. :) ez teljen egészséges dolog egy darabig nincs ebben semmi.

Én úgy tervezem, hogy ha megszületik a kistesó és már ő tud nagykádban fürödni, akkor ők fürödnek ketten együtt.

2009. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5%
Nekem furcsa... De ti döntitek el, viszont szerintem ne nagyon meséld el senkinek mert kellemetlen következményei lehetnek. Amúgy lehet nagyon jó a kapcsolatuk együttfürdés nélkül is. Szerintem.
2009. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták egyszer, hogy azok találják furcsának az ilyen dolgot, akiknek egy ilyen szituról a pedofil szó jut az eszébe. Hát már miért jutna eszébe erről bárkinek is? Ez egy természetes dolog.
2009. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fura, teljesen természtes:-)CSak nyugodtan. EGészséges szexuális fejlődése lesz, más baja nem történik:-)
2009. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!