Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Furcsának tartjátok, ha egy...

Furcsának tartjátok, ha egy kislány baba együtt fürdik az apukájával is?

Figyelt kérdés
Valahogy az olyan elfogadott, hogy a kisfiu együtt fürdik az anyukájával. Rám meg mindig furcsán néznek, ha mondom, hogy a pici apával is szokott fürdeni.
2009. ápr. 21. 12:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Habár még nincs babám de nekem sem tűnik furcsánat,sőt úgy gondolom,hogy irtó édes:D

Barátnőméknek nemrég született kislánya és csak azt hagyja,hogy az apukája fürdesse:)

Nagypn aranyos dolog látni,ahogy egy apa a lányával pancsol.Án örültem volna ha az én apám is ilyen tüneményes

2009. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem természetes. miért ne?

mi meztelenül vagyunk csomószor a manó előtt. miért kell ezt tabuként kezelni?

aki furán néz rád, az begyöpösödött. nem a szomszéd bácsival teszek 1 kádba, hanem az édesapjával:))

2009. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

A 13.07-estől kérdezném, hogy mégis milyen kellemetlen következményei lehetnek a dolognak? Elárulnád?

Köszi mindenkinek a választ. Nálunk is teljesen természetes a dolog, hogy együtt fürdik apával. Ugy látszik csupa prüd embernek meséltem a dologról, és azért néztek furcsán. A válaszok alapján úgy tűnik, nem velem, velünk van a baj.

2009. ápr. 21. 14:09
 14/22 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk is természetes volt az hogy együtt fürödtem apával és mutatkoztunk egymás előtt meztelenül is, amikor már kellemetlen volt akkor jeleztük és eltűnt de nem jöttünk zavarba ha rányitottunk egymásra és a szexben nem vagyok visszahúzódó, kezdeményezek és kimondom ha gond van.Amit lehet hogy a meztelenkedés nélkül is megtennék, de szerintem hogy ilyen lettem az nagy részben ennek is köszönhető.Majdnem egy hónapos a kislányom és szeretném ha nálunk ugyanilyen természetes lenne ez a dolog.Úgyhogy nincs ezzel gond.Akinek van az régimódi szerintem.
2009. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát kivel fürödjön az a gyerek?

Nincs ebben semmi, az ismerőseid furák inkább.

Az én ismerőseimnek sarokkádja van, aztán beülnek mind a hárman. Az én gyerekeim is fürödtek az apjukkal is meg velem is, fiú is lány is, egymással is, a barát gyerekekkel is össze -vissza , de semmi bajuk. Épp hogy nem túl szégyellősek. Ezért már szóltak nekünk is a párom exe, hogy mi lányok ne vetkőzzünk le a szobában ha az ő lányuk itt van, mielőtt fürdeni mennénk. De hát mi vetkőzünk, a 19 éves lányom meg bugyiban pólóban jár a lakásban pedig a párom nem az apja de még sincs semmi bajunk. Az ő lányuk is megszokta már. Igazából ő is fürdött kis korában rendszeresen az apjával, csak a dédijük kiszúrta ezért a párom fényképének a szemét, de nem ártott neki :)

Mondd egyszerűen ha csodálkoznak, hogy mi nem vagyunk szégyellősek, és válts témát! Szerintem kimondottan egészséges dolog, látja a gyerek hogy F és N vagyunk és ez így o.k.

2009. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, olyan középsős-nagycsoportos korig ment ez. Mire megtanultak önállóan mosakodni, s a kádat is kinőttük, meg a gumikacsát is.
2009. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nem egészséges. Sem az anyjával, sem az apjával. Mi van ha elkap valamit a gyerek? Sokmindent hordozunk mi felnőttek amit elkaphat, de mi magunkon észre sem vesszük. Mi csak a testvéreimmel fürödtünk együtt. Pancsolni úgy is tud a szüleivel a baba ha azok nem pucéran vannak, mi így is jókat pancsolunk a babával.
2009. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy pucér otthon a fürdőkádban, az furcsa egy kicsit. esetleg levonja a gyerek,hogy itt vmi takargatnivaló lehet. A medencében is sokan vagyunk, pl bébiúszáson. Ha beteg vagyok, azt gondozás közben is elkaphatja. Ha meg olyan bajom van. pl. bőrgomba, akkor nyilván nem akkor fürdök vele együtt.
2009. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Erre az egészségügyi válaszra írva mondom, hogy apa lezuhanyozhat , mielőtt beül a babához, mégse a gyári olajat ott mossa le!
2009. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Miért, ha ruhában fürdök vele, úgy nem kap el semmit? Nyilván ha tudom, hogy van valami bajom, akkor nrm fürdök vele sem én, sem az apja. Mást meg nagyon nem tud elkapni, mert épp ma olvastam, hogy egy családon belül egyforma bacikat hordozunk, amik tehát a család tagjaira nem veszélyesek.
2009. ápr. 21. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!