Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmerjünk így indulni?

Elmerjünk így indulni?

Figyelt kérdés
Holnap kirándulni mennénk, de a picim( 6 hós) annyira fél a kocsiban, hogy végig ordít, vagyis addig míg ki nem fárad teljesen. Utoljára 3 hónapos korába volt kocsiba, akkor még nem volt semmi baj. Mit csináljak?
2009. aug. 22. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

probaltad mar elterelni a figyelmet? kedvenc jatek, papir, ami jol zorog, muanyag flakon stb.

valoszinuleg az a baja, hogy korlatozva van a mozgasban, nalunk is nehezen viselte, aztan megszokta minel tobbet vittuk autoval.

esetleg akkor indulni, mikor mar nagyon almos? akkor aludhatna is utkozben.

szerintem nyugodtan induljatok el, biztos elvezni fogja a kirandulast, de valahogy muszaj eljutnotok oda.

2009. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy fél az autótól. Ahogy beletesszük elkezd ordítani,még ha be se indult a motor. Annyira ordít, hogy már attól féltem rosszul lesz.
2009. aug. 22. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.akkor ne erőltesd.Viszont próbáld megszeretetni vele.Amikor nem készültök sehová,vidd le játszani az autóba,tedd be a kormányelé,a hátsóülésre stb.Had nézelődjön ő maga és csináljon amit akar.Esetleg tegyél be neki kedvenc játékt,hogy ott játszon,ha meg sír akkor vedd ki,majd legközelebb ujra megpróbáljátok.Valami rossz élménye biztos volt,és talán erre emlékezhet,vagy esetleg az autó szaga nem tetszik neki.Nekem van olyan illatosító amitől alapból rosszul vagyok,de tényleg.Lehet hülyén hangzik de egy próbát megér.
2009. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, hogy most akartok menni kirándulni, de ha mégsem menne, kezdjetek szárazon gyakorolni, álló autóban a vezetőülésen. Játszani kell vele, meg kell mutogatni, mi micsoda. Beindítani a kocsit úgy, hogy az öledben van és mosolyogsz hozzá. Hülyeségnek hangzik, de nekünk ez segített.
2009. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs autónk, azért is fél sztem, mert nincs hozzászokva. A körbemutogatás jó ötlet, megpróbálom, köszi. Az a baj, hogy nagyon szeretnénk elmenni, mert nagyon nehezen hoztuk össze ezt az egy napot is, csak közbe derült ki, hogy fél a drágám.
2009. aug. 22. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!