Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babával elmerjünk...

3 hetes babával elmerjünk indulni vonattal valahová nyáron?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Persze, menjetek nyugodtan!
2009. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Igen. De ne légkondisba szálljatok, és ne füstösbe persze. Vigyázz, a nap ne süsse, és vetkőztesd ha melege van.

De nem várhatna 6 hetes koráig?

2009. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ezt most tényleg komolyan kérdezed?!?!
2009. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Biztos, hogy nem 3 hónapost akartál írni? Én 3 hetesen még a boltba sem vittem be, pedig nem vagyok egy túl aggódós anyuka. Hosszú még a nyár, nem tudtok várni egy kicsit?
2009. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Mi 20 naposan csináltattunk útlevelet a fiúnknak, rá 5 napra már Romániában voltam vele egyedül.

Oda viszed ahova szeretnéd, legalábbis én így vagyok vele.

Most hathetes és mi ill. én állandóan úton vagyok vele.

2009. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt babája válogatja egyébként. Mi a lányunkkal még 11 hónaposan sem tudtunk igazán elmenni több napra otthonról, mert Ő annyira megszokta az otthoni környezetet, hogy szegénykém estére teljesen ki volt ütve és tiszta nyűgi volt. Én úgy gondolom akkor lehet már igazán egy babával (kisgyerekkel) nyaralni menni, ha napközben 1x alszik és ugyanazt eszi, mint a szülők. 3 hetes baba mellett még sehová nem tudnátok elmenni, mert szinte egyik szopi után jön a másik, illetve a peluscserék, sokat kakil még stb. Persze mindenki maga dönti el, hogy mennyire akar stresszelni a nyaralás alatt. A baba amúgy se érzékel semmit a nyaralásból ennyi idősen. 11 hós kislány anyukája.
2009. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
3 hetes? Én még bevoltam kábulva szülés után nem hogy vonatoznék az újszülöttel! De nem vagyunk egyformák. Szerintem egy gyerekorvos se mondana biztatot!
2009. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekünk 9 hónapos lesz a babánk, de semmi féleképpen nem vinném 2-3 napnál tovább nyaralni föleg nem külföldre!!!én a kirándulást se ajánlom nektek !
2009. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne vigyed még sehova se szinte. 3 hetes babának még nagyon gyenge az immunrendszere, sőt szinte még nincs is. Nem véletlenül van az a bizonyos 6 hét. A vonat meg pont a legkoszosabb hely és ráadásul sok különböző emberi bacillus bezárva, amikhez még nincs hozzászokva a pici szervezete. Én nem kockáztatnék! De te tudod.
2009. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 22. 07:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!