Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babát lehet e vonattal...

8 hetes babát lehet e vonattal vinni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? csak kényelmetlen lehet neki a vonatút, ha hosszú lesz az utazás.
2011. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha hosszú az út, akkor én biztosan mózesben vinném.
2011. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Regisztráció jegy kell neki, illetve Intercity-n hely jegy, ha hordozóban viszed és nem az öledben
2011. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet. Akinek nincs autója, szerinted mit csinál? mózes jó ötlet, ha van. Vonatban ráadásul járkálhatsz is vele olykor (ha áll), nem úgy, mint a buszon. Sokan repülnek is kisbabával, pedig az bonyolultabb.
2011. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze,hogy lehet mi kb. 2hetes kora óta vonattal megyünk a mamához.Semmi gond nem volt általában elrázta a vonat és aludt.Mostmár hogy nagyobb nézelődik ki az ablakon.
2011. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet.

Én mei tai-ban vittem 7 hetesen vonattal a fiam. Végigaludta az egész utat (2 órás volt).

2011. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!