Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen vittétek először...

Mennyi idősen vittétek először vonattal a babátokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 10:16
1 2
 1/11 nittababy ***** válasza:
100%
azén babám most 6.án lesz 3 hónapos és 19.én fogom elöször vonattal vinni mert megyünk nyaralni!!egyéppként még nem vinném!!
2011. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Enyém 3 hónapos, még a 3 hónapos oltásokat nem kapta meg, nem tudom, menjünk-e, alacsonypadlós, újfajta vonat.
2011. jún. 5. 10:38
 3/11 anonim ***** válasza:
4 hosan, semmi gond nincs, kajcsit, rongyokat, parnat, ami kell vigyel, nekunk 3 oras volt az ut ahova mentunk es oda vissza aznap, tehat 6
2011. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

kb. 4 hós lehetett, azért akkortól mert hamarabb nam lehetett beletenni a kenguruba

amikor már nem bírtam cipelni, akkor sportkocsival, most meg már akár anélkül is, mert 11 hósan elindult

most 13 hós a kiscsaj

2011. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én lányomat 3 hónapos volt amikor vonatozott előszőr, nálunk muszáj mert vidéken laknak a mamák és nincsen autónk. :(
2011. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 hónapos a pici lányom, tegnapelőtt vonatoztunk. Muszáj volt. Ez a legkényelmesebb ha valakinek nincs autója. A nagyobbak meg imádják. Az átszállásokat is ügyesen megoldottuk.
2011. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kb. 2-3 hónaposan. Arra ügyelj, hogy jól fel legyen öltöztetve, mert ezeket az újfajta vonatokat agyon légkondicionálják. Mi tavaly nyáron a nagy melegben nem gondoltunk erre, szegény kicsim egy alkalommal végigsírta a 15 perces utat. :( Más baja nem lett, de örökre megjegyeztük.
2011. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 és fél hetes volt...! Sajnos az anyakönyvi kivonatot máshogy nem birtam elhozni csak ha ő is jött...!:S
2011. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az enyém 3,5 hónapos volt. Akkor már használtam a csatos hordozót, így simán tudtunk vonatozni.

Látom, hogy itt sokan úgy írják, hogy "sajnos". Nekünk nem volt semmi gond, nem értem miért "sajnos". Nem lesz semmi baja egy vonattól. Főleg az új vonaton.

Rétegesen öltöztesd fel, mert lehet, hogy nagyon megy a légkondi.

Ha van babahordozód (mei tai, kendő vagy csatos), akkor azzal menj. Ha csak babakocsi van, akkor azzal se nehéz szerintem, mert könnyű felszállni az ilyen vonatra.

2011. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sapkát a kicsi fejére mindenképp tegyél, nehogy a füle ne bírja a légkondit vagy a huzatot. Az ülést takard le, mielőtt leteszed. S ahogy a többiek is írták, rétegesen öltöztesd.

Egy 3 hónapos nem fogdossa még össze a koszos asztalokat, padokat. Ilyen jó időben meg talán nincs annyi baci a levegőben még az ilyen zárt helyen sem. Esetleg vigyél magaddal textilpelenkát, amit be tudsz nedvesíteni, ha esetleg meg kellene törölni a kezét/arcát stb. Szóval nyugi, nem lesz semmi baj.

2011. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!