Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves ksfiamnak 4 napja...

1 éves ksfiamnak 4 napja magas láza van, csak lázcsillapítóval tudjuk lenttartani, jártunk orvosnál orcsepp. Stb, vasárnap idulnánk nyaralni /belföld Kolpin bababarát/ már nem lehet lemondani. Elmerjünk indulni, vagy köszönjünk el a pénzünktől?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia!mi pont igy jártunk a 3 éves lányommal még tavasszal,le volt foglalózva a szállás stb és 39 fokos láza volt a lányomnak a doki meg kitalálta hogy vesemedence gyulladás..az utolsó pillanatban derült ki hogy semmi baja és mehetünk....most is lázas és náthás de más tünete nincsen(ha mondjuk vasárnap nyaralni kéne indulnunk addigra vhogy meggyógyitanám:),amugy meg nincsen rossz hangulata és javuló tendenciát mutat már),ha az orvosnak esetleg emlitetted és nem kifogásolta akkor menjetek, persze attól függően hogy hogy viseli a kisfiad a megfázást.Belföldön bármikor haza tudtok menni ha ugy adódik de gondolom 4 nap után mostmár lassan rendbe kellene jönnie,vasárnapig még van egy kis idő,kúráljad biztosan rendbe jön.ha pedig nem javul akkor vissza az orvoshoz gondolom neked is elsősorban a kisfiad egészsége a fontos!de engem is megütne a guta ha elúszna mondjuk a félrekuporgatott pénzünkből befizetett nyaralás:( biztosan rendbe jöttök és el tudtok menni,kellemes nyaralást!
2009. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, jó olvasni hogy más is kerül ilyen hát nehéz helyzetbe. Persze a gyerek a fontos, de nagyon vártuk ezt a nyaralést hogy vége mind hárman pihenjünk. Remélem meggyógyul vagy legalább beindul a javulás vasárnapig. Nincs ötlet, vagy tuti tipp arra megfázás eseén mi segít leignkább.
2009. máj. 21. 15:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Az már kiderült, hogy mi a baja a babának?

Az én lányom (2,5) is szombat óta lázas, és folyik kicsit az orra, voltunk dokinál is, lázcsillapítót adott, és hogy picit piros a torka, a láza viszont csak nem megy le, most megyünk vissza a dokihoz, mert tegnap estére már egész jól kialakult a tüszős mandulagyuszija...

Szerintem holnap mutassátok meg még egyszer a dokinak, és kérdezzétek meg, hogy nem fertőző-e, mert akkor nem kéne a többi gyerek közé vinni.

2009. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hétfő óta lázas, orrfolyás, picit piros torok, nyügös a láz miatt, keveset eszik csak anyatejet többnyire. Holnap lesz kész a vizeletvizsgálata, és a doki bácsi még megnézi. Persze nem szeretnénk más gyereket is megfertőzni, de ha odafigyelünk nem fog más gyerekkel érintkezni, csak velünk. (Szomorú vagyok hogy egyre kevesebb az esély a nyaralásra, mi is vívódunk az igen és a nem között számunkra nehéz a döntés:(
2009. máj. 21. 15:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát utazás előtt mindenképpen mutassátok meg orvosnak és kérjetek véleményt és kérdezzétek meg hogy gyerekközösségbe mehet e és hogy javasolja e az utazást. Mert mondjuk ha nem fertőző, és ott is tudtok olyan körülményeket teremteni mint otthon, akkor nincs gond. Bár lehet nem lesz olyan felhőtlen a nyaralás, de legalább a pénz nem vész el. Persze mondom orvostól függ. De ha el is engedi az első az legyen, hogy a legközelebbi orvosi rendelőt, gyerekorvost, ügyeletet megkeressétek, hogyha netán baj lenne akkor tudjátok egyből hova kell vinni. Valamint a tel számát is! De reméljük nem lesz gond! Meg gondolom kocsival mentek akkor kicsit könnyebb! Aztán ha végképp nem jön össze és két nap után haza kell jönni akkor max hazajöttök.

Még az is eszembe jutott, hogy ha végképp nem tudtok elmenni, akkor esetleg nincs ismerősötök, akik szívesen elmennének? Aztán vagy kifizetik nektek egyben, vagy részletekben az árát. Megegyeztek. Így legalább nem menne kárba a pénzetek sem.

2009. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Írtál közben mikor én még nem küldtem el. Úgyhogy az eleje nem teljesen helytálló.

2009. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
HOgy van a pici?Mit mondott a doki?
2009. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most értünk haza az orvostól, minden eredménye negatív, szerinte fogzás miatt legyengült imunrendszer, és valami megfázás. Azt mondta türelem, és ápolás. Ez mind megvolna, csak a babó nem nagyon gyógyul. A láz még mindig tart. Aranyos vagy hogy érdeklődsz!
2009. máj. 22. 14:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Az nem túl jó hír, de még meggyógyulhat. Olyan gyorsan képesek a picik regenerálódni.

Mennyi a láza?

2009. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért mindentől függetlenül nagy szemétség sztem a Kolpingtól hogy ilyen esetben nem lehet mondjuk a fele pénzt legalább visszakapni! Hát ez nem valami családbarát hozzááállás! Bármelyik gyerek bármikor lerobbanhat. De nem?
2009. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!