Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves ksfiamnak 4 napja...

1 éves ksfiamnak 4 napja magas láza van, csak lázcsillapítóval tudjuk lenttartani, jártunk orvosnál orcsepp. Stb, vasárnap idulnánk nyaralni /belföld Kolpin bababarát/ már nem lehet lemondani. Elmerjünk indulni, vagy köszönjünk el a pénzünktől?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 14:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van utolsó hozzászóló.vagy legalább lehetne áttetetni egy másik hétre vagy hétvégére ha adott esetben beteg lesz a gyereke az embernek.valóban nem túl rugalmasak.sajnos.
2009. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tegnap érkeztünk haza a gyerek szombat reggel úgy ébredt mintha sosem lett volna beteg, mi vasárnap elidultunk, és én kedd reggel 40 fokos lázzal ébredtem tüszös mandula gyulladás, az ügyeletes orvost kellett kihívni, aki szerint esetleg már a hotelben kaptam el, talán más is betegen hozza a gyereketé. A Kolpingról annyit, hogy az árak 4 csillagosak, de maga a hely még az egy csillagot sem üti. Mindenki nyagyon kedves a kiszolgálás stb, de a gyerek ágy szakadt, a pelenkázó egy müanyag kis valami, a szob berendezése szerintem kritikán aluli, és az hogy valóban gyermekbarát hotelról van szó az még hozzá tartozna hogy figyelembe veszik a gyerekek bármikor betegek lehetnek, és nem azért nem megy a család nyaralni mert nincs kedve. És az hogy a vacsoránál egy víz és egy kola 1000.-FT hol családbarát ez. Ebből a pénzből máshol 10 napot nyaralunk. Viszont a gyerekeknek valóban nyagyon jó.
2009. máj. 29. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!