Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy baba azért sír, mert...

Ha egy baba azért sír, mert nagyon álmos, akkor miért nem alszik miért hergeli magát?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert mar annyira faradt, es annyire belelovallta magat a sirasba, hogy nem tud elaludni. Ordogi kor: azert sir, mert almos,de nem tud elaludni, mert sir es duhos. Egy megoldas van: felvenni, megnyugtatni, es amikor megnyugodott, visszarakni ot a kisagyaba. (Nalunk legalabbis is mukodik). Nagyon oda kell figyelni, hogy meg azelott tegyuk le aludni, hogy nagyon nyugos lenne.
2009. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nézd meg ezt az oldalt.Tök jól leírják benne,hogy hogyan is alszanak a babák,és remélem segít választ kapni a kérdésedre:


[link]


Sok sikert!

2009. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha már olvasgatsz akkor itt egy másik oldal: kismamablog.hu

Nekem sokat segített.

2009. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert a kisbaba idegrendszere még nem elég fejlett ahhoz, hogy egyedül is el tudjon aludni. Ez a felnőttek számára kicsit érthetetlen, de minden újszülöttnek kell valami segédeszköz az alváshoz. Az a lényeg, hogy olyat találj ki, ami számodra hosszú távon is megfelelő. Pl. szerintem a ringatás nem az, mert ha már 10 kg-s lesz, nem fogod elbírni. Állítólag 6 hónapos korra kell megtanulniuk egyedül elaludni, de az enyém volt 8 hónapos is, mire sikerült.
2009. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Suttogo modszer:


Amikor észleled a babádon az álmosság első jeleit,akkor le kell tenni aludni,mert ha átesik a holtponton,akkor fogja "hergelni"magát.

2 lányom van,nagyon bevált a modszer.

2009. aug. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat !
2009. aug. 22. 06:56
 7/7 anonim válasza:

Nálunk a napközbeni alvás jól működött amíg el nem kezdett segítséggel totyogni. Most 11 hónapos és ha alvásra kerülne a sor sehogy nem lehet elaltatni, csak szoptatva vagy csatos hordozóba.


Szóval hiába működött nálunk hónapokig hogy amikor álmos "leteszem aludni és elalszik" dolog. Nem kis erőfeszítésembe került anno ezt elérni, de most mégse megyek vele semmire :(

Életkori sajátosságnak tudom be vagy fogzás is lehet de nem tudom mikor fog újra könnyen elaludni.

2017. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!