Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy elég legyen...

Mit tegyek, hogy elég legyen a tejem?

Figyelt kérdés
11 hetes a babám és nem elég a tejem. Nagyon nagyétkű a drágám. 5kg fölött van, és 140 ml-t iszik meg anyatejből. Sajnos estére már nem tudok eleget fejni. Kérlek segítsetek, első babám és nincs segtíségem. Tudom, hogy 6 hónapos korig az anyatej a tegjobb, de az nálunk ki van zárva szerintem.Már most alig tudok annyit fejni, amennyit enne.
2009. aug. 21. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Urtica urens homeopátiás bogyót javaslok, napi 5 szemet kell bevenni belőle. Illetve Laktoherb tea .
2009. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs,de miért fejsz?Sokkal kevesebbet lehet kifejni,mint amennyit a baba ki tud szívni.És hidd el,lehet csak anyatejes egy nagyétkű baba is,én ikreket szoptattam,igény szerint,6 hónapig csak anyatejesek voltak.Ne hallgass azokra,akik megpróbálnak elrémíteni,igyál sokat,az előzőleg említett homeos bogyó is jó,a babád szopizzon,és utána fejj,ha befejezte.
2009. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Sajnos kénytelen vagyok fejni, mert nem tud szopizni. 8 hétig kinlódtunk, mire rájöttünk, hogy az a baj.
2009. aug. 21. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok újra.Van egy spec szerkezet,"szoptanít",nem próbálom leírni,nézd meg.

[link]

Hátha ezzel rájönne a helyes technikára,persze ha vmi fizikai probléma miatt nem tud szopni,akkor tekintsd ezt a választ semmisnek.Ezzel megkapná a szükséges mennyiséget,és közben a szopást is gyakorolhatná.

Fejéshez elektromos,vagy kézi gépet használsz?

2009. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! Az az igazság, hogy mióta cumisüvegből kapja a tejet, azóta nem bukik, nem fáj a hasa és sokkal nyugodtabb. Én két napig sírtam, mert nagyon szerettem szoptatni, de ez van. Az fontosabb, hogy ő nyugodtabb legyen.

Amúgy mostmár elektromos mellszívót használok.

2009. aug. 24. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!