Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért utasítja el, lehet hogy...

Miért utasítja el, lehet hogy pillanatnyilag csak?

Figyelt kérdés
9 hós kislányom még kap anyatejet,reggel ébredéskor,10 órakkor és este. Ma reggel nem kellett neki és most 10-kor sem.Fejjem le?Nem szeretném ha csökkenne vagy elmenne a tejem!
2009. aug. 21. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg,hogy elválasztja magát.Már nem olyan tragédia,mintha hónapokkal ezelőtt tette volna.Próbálkozhatsz,de lehet,hogy nem fog tovább szopni.Az enyém is 9 hósan hagyta abba.
2009. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha elválasztja magát mi a teendö?Tápszer?
2009. aug. 21. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban már szinte mindent ehet.A szopi helyett kérj a dokitól valamilyen pótlást,tápszert vagy tejpépet.Ha nem ragaszkodsz a mostani divathoz,adhatsz neki feles tehéntejet is.Nem lesz tőle semmi baja,legalábbis a 3 gyerekem mind egészséges.
2009. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet pár nap mulva ujra kérni fogja !! tapasztalat...

15 hós szopcsizó Kisbaba anyukája:-)

2009. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Reménykedem én is hogy csak átmeneti!
2009. aug. 21. 11:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is nagyon jó,hogy eddig szopizott a Babád!Kisfiam 8 hónapos koráig tette,majd egyik napról a másikra nem kellett Neki,persze én nem örültem ennek,így pótlásként kap tápszert Beba 2 Aktívot napi 2x,plusz a többi,kap tejpépet is.Esetleg ha sok a tejed fejd le,azt add oda Neki.Én nem tudok fejni,mert csak 2 csepp jön ki,de ha kiszívná akkor hallom,hogy jön rendesen.Ez van erőltetni sztem nem érdemes.Ez már nagyon jó,hogy eddig szopikázott. :))
2009. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 1 éves lesz, és 10 hónapos koráig még nappal is szopott többször, aztán szinte egyik napról a másikra elhagyta a nappali szopásokat, majd pár napja az estit, és a reggelit is. hiába próbálom, hogy szopjon, egyszerűen beleharap a mellembe, és elfordul. Nem kell neki, nem akarom erőltetni. Hajnalban még szopik félálomban. Én már elkezdtem vizesruházni, és már nem feszül. Az jó lenne ha a hajnali megmaradna, legalább akkor szopjon.

Szerintem ha le tudod fejni fejd le, és akkor legalább kap reggel és este. Igy nem apad el a tejed sem.

2009. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. aug. 22. 07:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!