Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hirtelen miért utasítja el a...

Hirtelen miért utasítja el a cicim és a tejem? Mi lehet a baj? Eddig cicifüggő volt a babám, a szilárd ételt nem igazán kedveli,8 hónapos.

Figyelt kérdés

Egyszerűen tegnapról mára nem akar szopizni, de cumisüvegből sem issza meg, holott eddig ez volt a mindene! Most megyek tápszert íratni, nehogy itt maradjunk semmi nélkül. Biztosan nem azért nem akarja, mert megjön vagy ilyesmi, mert én rendszeresen menstruálok szülés óta, és eddig semmi baja nem volt vele. De ételt sem ettem semmi szokatlant.

Kérlek mondjatok valami okosat!!!

Aggódó anyuka


2009. máj. 21. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem egy hasonló probléma nekünk is volt.

Amit elküldök az anyukát kérdezd meg nekik hogyan jött helyre.Én is irtrtam odda.Sok sikert. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mindkét gyermekem így választotta el magát!Egyik napról a másikra!(Levi9 hósan,Virág 16 hósan)
2009. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is hasonló a helyzet, csak az én kisfiam már majdnem 1 éves, és majdnem mostanáig lelkesen szopizott reggel és este. Egy ideje észrevettem, hogy már nem köti le úgy a szopizás, gyorsan végzett vele, közben sokat tekergette a fejét, minden jobban érdekelte, mint a szopi. És úgy két hete nem nagyon hajlandó már szopizni. Terhesség kizárva. Szerintem elég volt neki a szopiból!
2009. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kevés neki,únja.. sztem örülj h elválasztódott,van aki hónapokig vív a babájával. tápitól nem lesz baja,kezd el a hozzátáplálást,már elég nagy hozzá! én már 5hósan elkezdtem,6-8hós kor után már nem kell nekik az anyatej,és én nem akartam másfél évig cicinfüggő babát. de persze a védőnővel is megbeszltem meg a dokival is,ők is ezt mondták. reggel-este ivott pici tápit, 1éves kor után meg babatejcit kap kakaónak,h meglegyen a tej
2009. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. máj. 21. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is elválasztotta magát ebben a korban. Én örültem neki, h' minden cécó nélkül megoldódott, és mivel szépen megeszik minden korának megfelelő kaját, nem aggódtam. Napi 4-szer adok tápszert, de azt születésétől kapott kiegészítésként, úgyh' nem most kellett megbarátkoznom a gondolattal. A doki és a védőnő szerint is eljött az ideje: 8 foga van, kapaszkodva lépked, súlya rendben.
2009. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!