Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos lányom az egyik...

8 hónapos lányom az egyik fülét húzgálja, piszkálja, ütögeti. Vajon fáj neki?

Figyelt kérdés
Néha csak úgy... aztán játszik tovább. Néha pedig nyöszörög is közben. Pár napja csinálja. Szerintetek vigyem orvoshoz ezzel? Csinált ilyet a Tiétek is? 8 hetes kora óta van fülbevalója, de nem azt piszkálja, hanem a fülkagylóját.
2009. aug. 20. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Én elvinném orvoshoz, amint lehet.

Ha fájna neki, akkor üvöltene,-a fülfájás nagyon rossz- de lehet, hogy belement valami,akár apró bogár, akár víz neadjisten ő beledugott vmi apró cuccot, mikor egy pillanatra nem láttad, sok minden előfordul

2009. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj, ettől féltem. És pont most, mikor 4 napos ünnep első napja van. :(


Köszi hogy írtál.

2009. aug. 20. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Szi,a fogfájás is kihathat a fülére.Nekem ezt fülész mondta.Azért persze mutasd meg majd dokinak,szerintem annyira nem sürgős.Mi is így voltunk,aztán rohantunk 5000ért maszekhoz(már csak az rendelt)és semmi bajt nem talált.Nyugi!
2009. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm Neked is! :) Közben rátaláltam itt néhány hasonló témájú topikra, és többségében írták, hogy a fogzás miatt lehet, ha fájna neki (igazából), vagy gyulladt lenne, akkor ordítana (állítólag). Hát remélem ezt nem fogjuk megismerni.. mármint azt a fájdalmat, hogy ordítson.


Azért még várok pár napot, figyelem, aztán lehet hogy elviszem. Ez a bogár probléma is "bogarat tett a fülembe". A nyitott ablakon annyi bogár bejön esténként.. :(


Köszönöm Lányok mégegyszer, akkor nem pánikolok itt tovább egyelőre! :) Szép napot Nektek.

2009. aug. 20. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bogár lenne.A lányom néha véresre marta azt a fülét,amelyik oldalon bújt épp a foga.Ő is néha felkiabált előtte,de aztán semmi.azért persze figyelgesd.Amúgy a fülfájás tényleg pokoli tud lenni,én nagyon fülfájós voltam egykor,mimdig ordítottam tőle..2.válaszoló vagyok.
2009. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi még egyszer! :) Akkor megfigyelem a csajszit továbbra is! Nem is hiszed el, mennyire megnyugodtam, h nemcsak mi vagyunk így. :)


Szép estét Nektek.

2009. aug. 20. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!