Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki melyik szopit váltotta ki?...

Ki melyik szopit váltotta ki? Most kezdjük majd a főziket. Mikor adjam a gyümit? 6,5 hós

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam,hogy az ebédet szeretném kiváltani főzivel,de 9 fele szopizik,alszik 1 órát,aztán gyümit kap.12-13 óra fele szopizik,de ha ekkor főzit kap,akkor soká szopizik újra.
2009. aug. 20. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk azt javasolták, hogy attól, hogy eszik főzeléket, még utána szoptassam meg. Aztán, majd, ha már rendes adagot eszik, akkor lehet megpróbálkozni az elhagyással.

Én eleinte a gyümölcs és a főzelék után is megszoptattam, tehát mindig úgy adtam a gyümit ill. a főzeléket, mintha szoptatnék, aztán szoptattam is.

Érdekes, hogy először a gyümölcs utáni szoptatást hagytam el, mert a tízórai után viszonylag hamar van ebéd, de ekkor még csak egyszer evett főzeléket. Mióta kétszer eszik főzeléket és egyszer gyümölcsöt, azóta pedig visszajött a gyümölcs utáni szoptatás, sőt most már csak ilyenkor szopik. Az estit elhagyta, vacsi (tejpép) után már nem akart. Most egy éves és egyszer szopik napközben és éjszaka is egyszer...., ami tudom, csak rossz szokás.

Látni fogod, hogy mikor szopik keveset, illeve mikor nem is akar majd. Ott próbálkozhatsz az elhagyással.

2009. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi először próbáltuk a gyümölcsökkel tizóraira, nagyon izlett neki, de fájt a hasa nagyon. Úgyhogy szünetet tartottunk, és utána a főzelékkel ki tudtuk az ebédet váltani. Közben párhuzamosan kiváltottuk az uzsonnát is tejpéppel. Legvégül a tizóraira visszatértünk 1 hónapra rá, simán kiváltottuk azt is, gyümölcs+zabpehellyel. Az egész 3 hét volt, olyan jól ment!
2009. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!