Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszás 9 hósan elkezdeni...

Babaúszás 9 hósan elkezdeni nem késő? Mi az a búvárreflex? Úgy hallottam emiatt kell előbb elkezdeni.

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A búvárreflex tipikus baba-reflex, ahogy víz alá kerül a feje, az orrán kifújja a levegőt - nem fullad meg.

Szerintem sosem késő elkezdeni:) Persze, előbb is lehet, de nem hinném, hogy lemaradnátok bármiről is.

2009. aug. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi most kezdjük 3 hónaposan, és most jártam utána mikor kezdődik stb. és megkérdeztem, hogy mennyi ideig van meg a babáknál a búvárreflex, azt mondták h 1 éves korig.
2009. aug. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7 hónapos korában már eltűnik a búvárreflex, utána már nem biztos, hogy jól visel a víz alatti létet.
2009. aug. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A búvárreflex 6-7hónapos korban szűnik meg, ezért javasolt a babaúszást korábban elkezdeni, és folytatni a reflex megszünése után. Természetesen ez nem azt jelenti hogy 9hónaposan nem lehet menni úszásra, csak jobban oda kell figyelni, és nem hátrány ha csoportban kezdi,felügyelet mellett. Utána már ha biztonságos, lehet apa-anya-baba együtt.Ezt olvasd végig,itt említést tesznek a búvárreflexről:

[link]

2009. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azert annak oka van, hogy megszunik a buvar-reflex, nem biztos, hogy jo dolog fenntartani. Nagyon megoszlanak a velemenyek. A fiam 6 honapos, nala mar nincs meg a buvar-reflex, ettol fuggetlebul szeptembertol megyunk babauszasra. Biztos fog benyelni vizet, de majd szepen megtanulja magatol, hogy viz alatt nem veszunk levegot. Mi is megtanultuk. Az uszast sosoem keso elkezdeni buvar-reflex ide vagy oda.
2009. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!