Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos lesz a kisbabánk....

4 hónapos lesz a kisbabánk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Miután megszületett a kislányunk,férjem azóta teljesen megváltozott!!Pedig mindketten akartuk a babát.Imádja a lányát,de velem már nem úgy viselkedik mint régen.20 kg-ot szedtem fel terhesség alatt,ebből eddig 10 ment le,még van 10 leadni való.Tudom,hogy már nem úgy nézek ki mint rég,és lehet nem is fogok úgy kinézni.A férjem alig szól hozzám,nem beszélgetünk,nem puszil meg,nem kedveskedik nekem.Úgy alszik el,hogy se puszi se pá.A reggelek ugyanilyenek.Nagyon egyedül érzem magam.Szinte csak a kisbaba a társaságom,amit nem bánok,mert imádom,de nagyon.Viszont hiányzik a párom.De ha beszélni próbálok vele,azt mondja nincs semmi baja és szeret.Hát nekem nem úgy tűnik!Félek én ezt már nem bírom tovább és egyszer elszakad a cérna,akkor elválok.Nem tudom mit csináljak?!Segítsetek!!Hiába beszélek vele!
2008. máj. 27. 13:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
sorhaza=sorhasa
2008. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak:én is ezen filózok,h fogom a babát és hazaköltözök anyuékhoz,hátha megjön az esze.Nem akarok elválni,mert szeretem,de ez már nem állapot.Szerintem nem gondolt bele,mivel jár egy gyerek.De ez már késő bánat!Én nagyon imádom a kicsit!
2008. máj. 27. 16:58
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
És szerintetek rájön tényleg, hogy mit veszít???
2008. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Lányok, a nőnek mindent elkell tűrnie csak azért, mert szült egy gyereket? Igen is hagyd el. Kapjon a fejéhez. Nem elég, hogy anya vagy, otthont varázsolsz abból a kócerájból egész nap, majd ő hazatér és azt látod rajta, hogy semmit sem értékel. Sem azt, hogy tökéletesen ellátod az ő gyerekét, sem pedig azt, hogy rendben várja az otthona. A sok "boldog házasságban" élő asszonypajtás, akik egyedül élni képtelenek, és soha nem voltak ebben a cipőben nem tudnak tanácsot adni. Mert őket is megcsalja a férjük, csak éppen értelemszerűen nem mondják el nekik.

Komolyan ekkora gond az a 10 kg? Ilyenkor hol van a szerelem? Biztos, hogy van valakije. Csak épp nem tudja, hogy közölje, mert hogy most szültél neki egy gyereket, csak ő meggondolta magát. Ennyi. Szerintem üljetek le beszélgetni, és komolyan mondd meg neki, ha nem változtat elhagyod, mert ez így nem élet. Emberelje meg magát.

2009. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!