Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kisbabánk az elmult...

2 hónapos kisbabánk az elmult pár napban a korához képest keveset eszik. Ezután elkezd erősen sírni és nehez lemegy még pár falat. Hafájásra mindent kipróbáltunk már ami kapható. ölben van akkor nagyon sír ha vállon akkor nem annyira. Miért van?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a problémám.Kéthónapos a picim és az utóbbi 3 napban sír,ha a etetni akarom,kiszív 60-at,majd rá egy fél órára a többit,de nagy nehezen és erőltetni kell.Dettó uaz minden.Várom én is a lehetséges válaszokat.Nem vagyunk(tok) egyedül ezzel a gonddal.
2009. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hasfájásra próbáljátok ki a Gripe Watert ,ez nagyon jó és ráadásul a mi babánk szereti az ízét !

Ez tuti jó szélgörcs ellen !

2009. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod, hogy hasfájás?? Viszont nem húzogatja fel görcsösen a lábát, mégis hirtelen kezd el sírni. Már a kezdetektől kétharmad arányban tápot kap, a maradék anyatej, de teát is adunk neki. Az Infacolra és a gyógyszertári keverte(papaverini hydroc.)nem változik a helyzet.
2009. nov. 14. 22:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér szerintem !
2009. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet! Holnap megkérdezem a védőnőt, hogy mit mond, ugyanis észrevettünk a ínyén egy kemény, duzzadt kis valamit...csak nem a foga?? Holnap kiderül...
2009. nov. 15. 22:09
 6/10 anonim ***** válasza:

neharagudj,az első vagyok,aki szintén ezzel küzd.Megkérdezhetem, hogy mit mondtak,mert nekem senki nem tud tanácsot adni, és még mindig uazt csinálja,tolja ki a cumit,vagy csak rágja,és sír.

Köszi a válaszod előre is!

Minden jót kívánok!

2009. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Minden hónapban uakkor mozgolódnak a fogcsírák a kis ínyében, az is zavarja, és a hasfájás gyanú is beigazolódott, pedig nem felhúzza a lábait, hanem kifeszíti magát. Most a Gripe Watert próbálgatjuk. Nem a karom elkiabálni, de van egy kis szembetűnő javulás, de nem teljes. Mindenesetre én köszönöm az előzőkben írónak, aki javasolta, mert a védőnő meg orvos...azt mondták a füle.. hát nem. Ennyit értenek hozzá! Ja, és kicsiket eszik, 20-30-at, azt is félóránként! Próbálom most kitolni az étkezést, amennyire lehet, hogy éhesebb legyen és többet egyen egyszerre. Próbáld ki te is a GW-t, hátha! Majd még visszanézek a napokban. Sok sikert!

2009. nov. 24. 22:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Köszi a választ!Nekünk is a fülét nyanították,de már bejártunk mindent és semmi,hálistennek.Mi használjuk a GW-t,de nem annyira hasfájós és nekem megeszi egy idő után az adagját csak sírva,hisztizve kezd hozzá.

Remélem ez csak egy ilyen időszak!

Minden jót nektek is!

2009. nov. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most már pár napja kapja a GW-t, de úgy látszik nem a poci az igazi gond... ugyanis a foga!!! Kétpofára majszolja az öklét, ha beadom az ujjam rágcsálja és látszólag jól esik neki. Bekentem egy borsónyi mennyiségű Dentinox géllel a kis ínyét és megnyugodott!!! Próbáljátok ki!
2009. nov. 27. 09:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszi,mindenképp.Bár eddig engem mindenki kinevetett,hogy a fogára gondoltam,azt mondták ilyen pici korában még lehetetlen.

Köszi mindent!

2009. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!