Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adtatok a babátoknak...

Meddig adtatok a babátoknak 1-es tápszert?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mi pont kihagytuk. Csak kiegészítésnek kapott, Humana HA Startot, majd 5 hónaposan a kettest írta már a doki. De azt sem ette...
2009. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi tegnap voltunk 6 hósak és tegnap voltunk tápszert íratni. Még felírt egy 1-est és egy 2-est (bár arra nincs támogatás így felesleges a recept) és azt mondta, hogy nem szoktak egyik napról a másikra váltani hanem csak fokozatosan szoktassam a 2-hez.
2009. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is 6 hós korunkig ittunk 1-est.
2009. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6 hó
2009. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 18.36 válaszoló hogy szoktattad a babád a 2es tápszerhez? Gondolom nem keverted, hanem napi 1szer adtál neki aztán emelted?
2009. aug. 20. 07:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha most Humana Baby fitt 1-est eszik ha 2-re váltunk adhatok neki más fajta tápszert is? Vagy vegyem meg neki a Humana Baby Fitt 2-est? Gondoltam a Milupa vagy a Beba tápszerre. Mi a véleményetek? Ti hogy csináltátok?
2009. aug. 21. 08:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Az én lányom is Humanat ivott 1-2-3 sorba. De szerintem válthatsz másfélére is, csak úgy csináld, hogy a régiból még legyen otthon pár adagnyi, ha netán nem ízlene neki az új. Én úgy csináltam az áttérést, hogy pl. reggel adtam az újat és ha láttam, hogy ízlett neki, akkor a régit még elhasználtuk és utána maradt az új. Olyan nagy kóstoltatásra nincs szükség, mint a főzelékeknél.
2009. aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, azt még elfelejtettem, hogy nekem is sokszor mondták, hogy váltsak olcsóbb tápszerre, de én kitartottam a Humana mellett. Ki sem próbáltunk más fajtát. De most a második gyereknél már rugalmasabb leszek, mert elég nagy árbeli különbségek vannak.

Most mennyi a Humana 1 receptre?

2009. aug. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Humana Baby Fitt 1es 1000ft 900g-os. Én is nézegettem a tápszereket és tényleg elég drágák de meg kell venni. Müllerbe is nézegettem ott egy picit olcsóbb. Szerinted nem gáz, hogy nem magyar termék?

2009. aug. 21. 11:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!6 hós koráig.Milupa Milumil HA 1-est.
2009. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!