Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a gyerkőce éjszakánként...

Akinek a gyerkőce éjszakánként csak a cumiért kellt fel. Meddig csinálta?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 1 éves, de még, ha a cumi kell neki felébred és elkezd sírni.Átmegyek hozzá, beadom a cumit a szájába és alszik. Mostanában csak 2* kelek jó esetben. Mikor fogom átaludni az éjszakát?
2009. aug. 19. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

ezt a kérdést én is írhattam volna...

egy trükk: az ágyába betettünk 6 db cumit, így nagyobb az esélye, hogy saját maga megtalálja és a szájába teszi. de ilyenkor is felébredek a sírásra, csak nem megyek oda. de képes egyetlen egy cumit se megtalálni így akkor szintén megyek hozzá.

2009. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ez nagyon jó válasz volt, jót nevettem.:-) Én is felszoktam kelni egyszer, és gondoltam is rá hogy feltalálhatnák a szájba visszarepülő cumit, vagy egy olyan szerkezetet ami visszateszi a gyerek szájába ha kiesett.:-))))
2009. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 5,5 hós. Nálunk is éjszaka 1-2-szer felkel, visszaadom a cumit és már alszik is. Egyelőre még a mi szobánkban, talán az én kényelmemért. Ha átaludná az éjszakát, vagy vissza tudná rakni magának akkor már külön tenném szerintem. Bár már úgy megszoktam, hogy ott a kiságy mellettem. Pedig azt mondják 6-7 hósan jó hozzászoktatni a különszobába.
2009. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az en babocom kulon szobaba van es ugynigy minden ejjel felebredt ha kiesett a cumija,de mar ugy 2 hete ha meg is ebred addig tapogatozik ameddig megtalalja es visszateszi maganak.Csak ha nem talalja mert kiesett vagy az agy masik vegeb van akkor kell menjek en segiteni neki.
2009. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

m. m,ost hogy mondod

4 hós koráig körülbelül. ahhoz tudom kötni, hogy mióta vissza tudja tenni a cumit a szajaba. érdekes, hogy ejszaka nem sír azóta csak a nappali alvásoknal, akkor se mindig, igazabol csak felsir, tatog, es alszik tovabb :D


mikor fogja amugy elvinni a cumit a nyuszi?

2009. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja es 6 hosok vagyunk.Elozo voltam
2009. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17 hós a kisfiam, és a mai napig ha éjjel felnyöszörög, akkor a cumihiány a baj. Persze nem minden éjjel hiányzik neki, ha kiesik a szájából... De olyan is van, hogy egy éjjel alatt többször is kiesik és hiányolja.
2009. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!