Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más gyerkőce is vándorol éjszaka?

Más gyerkőce is vándorol éjszaka?

Figyelt kérdés
Most került új ágyba új szobába és rendes ágyba a kislányom.Elég nagy változás volt neki így egyszerre tudom.De nem fél éjszaka eddig sosem sír az első éjszaka igaz kicsit rázós volt meg pár napot beteg volt de elég jól alszik csak az a baj h éjszaka van h többször is megébred és jön át párnástól,macistól,takaróstól.Más gyerkőce is mászkál éjszaka?Ki hogy altatja el simogatás,mese olvasás?Esetleg tudok vmit tenni h ne vándoroljon éjszaka.köszi a válaszokat....
2011. okt. 13. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, hogy veletek aludjon, akkor vándorolj vele vissza, és feküdj mellé, amíg vissza nem alszik.

A mienk addig vándorolt, amíg ott nem ragadt, most együtt alszunk. De nekem nem volt agyam visszaaltatni őt éjjel, én annál jobban szeretek aludni.

2011. okt. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már annyit éjszakáztam, hogy belefáradtam a próbálkozásba, hogy visszaaltassam. Most éjszaka kimászott kislányom a kiságyból, és bemászott az ágyunkba. Biztosan nagyon rossz dolog (egyesek szerint), de a fáradság nagyobb úr annál, hogy visszapateroljam a helyére.
2011. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A miénk is jön (3 éves kisfiú) de nem zavar. Van hogy csak reggel veszem észre hogy ott van. :-)
2011. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ha rosszat álmodik, akkor néha áttotyog, bebújik közénk, kicsit olyankor zsufi van de havonta egyszer sztem belefér vagy még ritkábban.
2011. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi 26 hós kisfiúnk is vándorol mióta visszamentem dolgozni,először én is visszavándoroltam vissza altattam,annál többször jött.Pár hete ha jön,ottmarad,na azóta csak hajnali 4-5 fele jön,és kb.7-ig alszik velünk.Ennyi maradt neki,de a védőnőnk szerint egyébként is éjjel pótolja a nappali anyahiányát most,így ez marad most szerintem.Ja,és a nappaljaink is sokkal jobbak lettek,alig hisztizik,nyugodtabb lett,hogy "megkapott". Ennyit megér!!!Imádom!!
2011. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!