Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek szorulásos a gyerkőce?...

Akinek szorulásos a gyerkőce? Mennyi idő volt a leghosszabb idő "eredmény nélkül"? Akkor mi segített?

Figyelt kérdés
Olyan gyerekekre gondolok, akik már mindent esznek.
2011. nov. 13. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:

laevolac szirup + glicerines kúp


Minden nap kap activia joghurtot, sokszor csinálok neki normaflore kúrát, nincs csoki, így minden nap van eredmény.

2011. nov. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 napnál tovább sosem hagytam,akkor glicerines kúp.

De mióta kapja a Bonolact pro kidet,minden nap van kaki.

2011. nov. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Amíg kicsi volt az egyik gyerkőcöm mi is ezzel küzdöttünk.

Meg állandóan a Budai gyerekkórházat jártuk vizsgálatokra,

De ők se voltak okosabbak.

Rost Komplex nem tudom kapható-e mág Bio boltba,nekünk az segített.

Guttalax cseppet adtam neki mindig és Parafinolajat.

A parafin olajat nagyon gyűlölte,de muszály volt,mert már volt többször,hogy a sebészeten szedték ki belőle.Aztán egyszer csak megszűnt s ma már 11,5 éves nagylány.

Esetleg beöntéssel is próbálkozhatsz,kapható a gyógyszertárba kislabda,nekünk az is segített.

Mennyi idős a gyereked?

Ja és még a pacific szilvalekvár is nagyon jó erre.

Egy pár kanál és meglesz az eredménye.Én már annyira tapasztalt vagyok ebbe,hogy még a gyerek háziorvosunk is tőlem kért tanácsot mikor volt ilyen problémás beteg gyereke.

2011. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló,mikor szünt meg a ygereked problémája? Semmi okosat nem tudott senki mondani mi okozta ezt?Köszi.
2011. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyáron minden nap barack, most pedig sütőtök. A banán és a rizs tiltólistán van. Ha valamiért így sem jön össze, akkor Laevolac szirup, kíméletesebb minden másnál, mert nem felszívódó gyógyszer. A hashajtókkal óvatosan!
2011. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!