Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam lenyúlta a kakis...

Kisfiam lenyúlta a kakis pelenkát, szétszedte, és megrágta belőle a törlőkendőt. Ugye nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom! 9 hónapos
2009. aug. 19. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A lökött férjem már mondaná: "adj neki egy kis domestost öblögetni"

Viccet félre téve, szerintem semmi baja nem lesz, de ha kaki is csúszott le neki akkor jobb ha megkérdezed az orvosotokat. Ha csak a törlőkendő "tiszta" részéből rágott akkor nem igazán kell izgulni, inkább nézd a következő pelus tartalmát. Nekünk a második kakinál kijött a darabka amit lenyelt.

2009. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Anyukám mesélte,hogy én is megkóstoltam...mára már 29 éves vagyok,és nem lett semmi bajom.Szerintem neki se lesz.De ha nagyon aggódsz,hívd fel a dokit,vagy a védőnőt és kérdezd meg őket.Hátha tudnak mondani valami okosat.:-)

2009. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem láttam evett-e belőle, amikor megláttam már a kaki szanaszét, szerencsére most épp bogyósat kakilt úgyhogy nem hiszem hogy ráragadt volna a törlőkendőre, ami épp a szájában volt az aránylag tiszta volt. De egy darabka hiányzott belőle :S És mindez 1 perc alatt történt, amíg beágyaztam.
2009. aug. 19. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!