Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam az "ülve...

Hogyan szoktassam az "ülve evésre"?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám, tápszeres ezért cumisüvegből kap enni. De nem szereti ha az ölembe veszem és ülve etetem, kapálózik, nyög, sír, ezáltal sokszor félrenyel, köhög evés közben. Természetesen még magától nem tud ülni. Azt gondoltam oké, akkor fekve eszünk. Lehet hogy nem a legjobb pozició, de így legalább nyugodtan fekszik, és eszik. De a napokban kezdtem a hozzátáplálást, szilárd ételt nem lehet fekve enni. Próbáltam az ölembe ültetni és úgy etetni, de utálja, kapálózik .. stb. a kaját azért nagyrészt megeszi, de csak nagy nehezen. Amint lefektettem a hátára és úgy próbálkoztam, mindjárt falánkabb lett. Most mit csináljak? Nem ehet folyton fekve. Lehet hogy már elrontottam?
2009. aug. 19. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is. "Magától" átállt. Próbálkozz, ha az öledben nem megy kicsit döntött felületre tedd, babakocsi, pihenőszék, autósülés, amitek van. Ha sír etesd meg a szokásos módon, másnap próbálkozz újra. Egyszer majd elfelejt felháborodni:)
2009. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!