Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam kanállal...

Hogy szoktassam kanállal evésre a 6 hónapos haspók kisfiamat?

Figyelt kérdés

Fiam annyira falánk, hogy ha nem elég gyors az adagolás, behisztizik, és nem eszik tovább. 4 hónapos kora óta hozzátáplálunk, és az elején csak olyan 60-80 ml-t volt hajlandó enni, és rájöttünk, azért, mert lassúnak találta a tempót. Úgyhogy jött a vágott cumi, amit szintén lassúnak talál, igy ki kellett vágnom a vágott cumit is, igy hajlandó főzeléket és gyümölcspépet enni. 260 ml-t egy alkalommal. Hogy szoktassam vissza észrevétlenül a kanálra úgy, hogy éhes se maradjon, de agyrémet se kapjon a lassús

gtól?


2009. szept. 22. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:

nálunk meg úgy volt, hogy 4 hóstól mostanáig szépen evett, de nekem is úgy kellett adnom mint a gép, de mostanában este már neki sem elég még így sem, szóval én is vágom a cumit ha már nincs jobb ötletem. Nálunk az szokott beválni, hogy még akkor megetetem, mikor még nem igazán éhes. Ja és láttam valahol olyan cumit, aminek kanál van a végén, lehet még avval próbálkozhattok.

Sok szerencsét.

6 hós anyukája

2009. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!