Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam át a ritkább...

Hogy szoktassam át a ritkább evésre?

Figyelt kérdés
4 hós elmúlt a kisfiam, de még mindig 6-7 szer eszik az éjszakai evéssel együtt. Nem hajlandó egy-egy étkezésnél 140mlnél többet enni, mondhatom én neki, hogy a 180 ml lenne az adagod:-) Mit csináljak szerintetek? "éheztessem" tovább, hátha megeszi? Ráadásul nappal kivárja a 4 órákat két evés között, éjszaka 3 óránként kel fel enni. Muszáj is adnom neki, hiszen napközben nincs meg a megfelelő táplálékbevitele.
2009. jan. 7. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 5hóig 2hként szopott,utánna egyre ritkábban,most már majdnem minden evő 9h de éjjel még szopik.kitartás!
2009. jan. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A babádnak megvan a megfelelő táplálékbevitele. Tudja ő, hogy neki mikor és mennyit kell ennie. A picik nem a sokszorosítóból kerültek ki, ami igaz az egyik babára, az nem feltétlenül igaz a másikra. Azt viszont minden baba tudja, mikor és mennyi evésre van szüksége. Ha a tiéd többször eszik kevesebbet, az a jó neki. Ne akarj rajta változtatni, ő maga fog változni, ha itt az ideje.
2009. jan. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval.Ne idegesítsd magad ,hogy csak ennyit evett,és mennyit kellett volna.Én is néztem az első 3 hónapban és aggódtam hogyha kevesebbet evett.Mióta nincs mérleg nem foglakozom a mennyiséggel.Őtudja mennyi kell neki.Mi sem szoktunk mindig egyformán enni.
2009. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Engem nem zavar, hogy így eszik, ha kell 10szer adok neki egy nap. A védőnő néz rám rossz szemmel, hogy még milyen sokszor eszik a gyerkőc. azt hiszem egyszerűen nem fogok vele foglalkozni, hogy ő mit mond!
2009. jan. 8. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!