Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van kifejezetten babáknak...

Van kifejezetten babáknak mosószer ill. öblitő?

Figyelt kérdés
Hol lehet kapni?
2008. máj. 26. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mg kifejezeten baba mosószeröl nem hallottam.Èn mindíg a senzitívet használom.Öblítöt is,és mosószert is.
2008. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen van Gabi babamosópor és asszem van gél változzata is. A DM -ben tuti lehet kapni, én ott vettem. Öblítő is van, de én abból a lenor vagy silan sensitivet használtam.
2008. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én tescosat vettem sensitive gél és egy baba meg az anyuka van rajta,ha jól emlékszem.999ft 1.5liter nem olcsó,kellemes enyhe illata van.Én silan sensitive öblítöt használtam.
2008. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én babaáruházak weblapján már láttam babamosószert, és baba öblítőt.szóval vanni, van.
2008. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a Bip Hypoallergén mosószert használjuk a babónak, bevált!
2008. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az amway-es babamosóport használok és nagyon jó. Minden foltot kiszedett eddig.
2008. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanazzal mosok és öblítek, mint amilyet a mi ruháinkhoz használok. Semmi baja a babámnak.
2008. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gabi mosópor ca 800 Ft/kg, öblítő ca 500 Ft/db, DM-ben van, ahogyan írták, ez az igazi babamosópor. A dobozon van honlap is: www.gabimamiklub.hu. Én vettem Chiccot is, az is nagyon jó, de a Gabinak az illata nekem jobban tetszik, ez ízlés kérdése
2008. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyén függő, hogy melyik babának melyik mosószer vagy öblítő jó. Próbáld ki nyugodtan amit magatoknak használsz és úgyis rögtön kiderü, hogy jó-e neki vagy sem. Én olyat is hallottam már, hogy kimondottan a sensitíves dolgokra lett allergiás a baba. Állítólag a Forever livinges aloeverás mosószer jó..legalábbis aki ezt használja annak tetszik.
2008. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok,


Van kifejezetten babamosószer: Arbre Vert babamosószer. Allergénmentes, növényi összetételű, környezetbarát. Van belőle öblítő is. Nekem nagyon bevált, hiszen nagyon kevés kell belőle, és nagyon sokáig elég. Ráadásul kézzel is mosok vele.

Nézzétek meg, láttam már Auchanban, Tescoban, Coraban, Matchban.

2011. szept. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!