Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik mosószer jó a baba...

Melyik mosószer jó a baba ruháira?

Figyelt kérdés
Kisfiam ruháiból az esetleges balesetek után nehezen jön ki a kaki, foltot hagy. Mit javasolnátok, mivel ill. hogy mossam, hogy ne maradjon nyoma?
2011. okt. 23. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

én úgy szoktam, hogy amint kakis lesz, bekenem folttisztító porral (nátriumperkarbonát - lehet wanish, domol (rossaman), tandil (aldi).....), olyan 10-20 percre, majd átmosom kézzel, hogy ne száradjon bele. ha rögtön mosok is géppel, akkor nem mosom ki kézzel olyan alaposan.

és utána meg aldis folyékony mosószerrel szoktam kimosni. minden szuperül kijön így.

2011. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én közvetlenül a foltra szoktam vanish-t önteni, és még a beszáradt kaki-foltot is kiszedi, én nagyon szeretem. Csak annyi a lényeg, hogy töményen öntsd rá, és úgy rakd be a gépbe, + a mosópor mellé is szoktam egy picit önteni.
2011. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Dreft babamosószert használok, és igaz nem kakifoltot, de mindenféle egyebet kihozza, ha Ariel Professional folyékony folteltávolítót teszek a mosógélhez.
2011. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Persil senzitiv 40 fokon tökéletesen tisztít, kivéve talán a meggy foltot.
2011. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 24. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!